Pozycjonowanie stron

Proces pozycjonowania stron polega na zwiększaniu widoczności domeny pod wybranymi słowami kluczowymi (powiązanymi z branżą firmy) w wyszukiwarkach. Wysokie pozycje gwarantują stabilny napływ zapytań ofertowych od potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą. Dodatkowo za sprawą generowanego ruchu na stronie budujesz świadomość swojej marki.


icp-seo

JAK DZIAŁAMY?

Poniższy wykres pokazuje najważniejsze kroki, jakie podejmujemy przy pozycjonowaniu stron. Są one kluczowe do osiągnięcia efektów, czyli widoczności na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.


DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH

Przeanalizowanie i wybranie odpowiednich słów kluczowych, które wygenerują ruch na stronie oraz będą przekładały się na sprzedaż usług/produktów dostępnych w ofercie.

OPTYMALIZACJA STRONY

Kompleksowe zoptymalizowanie strony internetowej pod pozycjonowanie wybranych wcześniej fraz. Poprawa błędów, które mogłyby być niekorzystnie postrzegane przez moderatorów Google.

BUDOWA PROFILU LINKÓW

Najważniejszy krok, czyli pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Linki pozyskujemy z najlepszych, płatnych katalogów, artykułów sponsorowanych, swl'i (na długi ogon) oraz z marketingu szeptanego.

ZBIERANIE I ANALIZOWANIE STATYSTYK

Statystyki pozwalają odnaleźć najlepiej konwertujące źródła pozyskiwania klientów oraz umożliwiają zaplanowanie zmian, które pomogą w procesie marketingu internetowego.


Dlaczego powinieneś wybrać SEO właśnie u nas?


Indywidualne podejście

W każdej branży pozycjonowanie stron wygląda troszkę inaczej. Dlatego też każdy klient otrzymuje swojego opiekuna, który przed rozpoczęciem realizacji usługi dokładnie analizuje zlecenie.


Świetny kontakt

Twój opiekun będzie dla Ciebie dostępny zarówno pod mailem, jak i telefonem. W trakcie pracy nie będziesz miał problemu, aby się z nim skontaktować.

Efektywne pozycjonowanie

Budujemy wartościowy i mocny profil linków, które pozyskujemy z zaufanych blogów, katalogów czy for dyskusyjnych. Dzięki temu efekty pozycjonowania są stabilne, a domena z czasem piastuje najwyższe pozycje w Google.


Jasny plan rozliczeń

Działamy na zasadzie ryczałtu. Przedstawiamy klientom konkretny kosztorys przedstawiający miesięczne opłaty związane z usługą pozycjonowania.

Bezpieczeństwo dla Twojej domeny

Wybierając naszą agencję możesz być pewien, że nie zaspamujemy Twojej domeny śmieciowymi linkami, co niestety wciąż jest spotykane w branży SEO.


Nie musisz się wiązać długimi umowami

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony za 30 dniowym wypowiedzeniem. Dzięki temu nie będziesz uwiązany długimi terminami.784słów
Słów kluczowych w TOP 3


87
Klientów na pozycjonowanie


4miesiące
Średni czas do wypozycjonowania głównych fraz (TOP 10)


18
Szkoleń SEO, w których uczestniczyliśmyJakch InformacjiPotrzebujemy Do Wyceny Pozycjonowania


Chcesz wiedzieć ile kosztowałoby pozycjonowanie Twojej strony? Prześlij nam następujące informacje:

  • adres strony
  • słowa kluczowe lub prośbę o dobranie ich przez naszego pracownika

Zaledwie te dwie informacje pozwolą nam wycenić dla Ciebie usługę pozycjonowania. Niezwłocznie przygotujemy ofertę i skontaktujemy się z Tobą.
Wyceń PozycjonowanieSwojej Strony


Imię/Nazwa firmy*

Telefon*

Email*

Adres strony

Wiadomość