Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie sklepów Gdańsk

Sprzedaż internetowa opiera się na odpowiednio przystosowanej do tego celu stronie. Stworzony sklep powinien być przejrzysty i przyjazny dla potencjalnego klienta. Cechy te są niezwykle istotne, bowiem w przypadku gdy napotka on jakiekolwiek trudności związane z poruszaniem się po stronie, wówczas wybrać może konkurencję.

Łatwy w obsłudze sklep internetowy

Oferujemy profesjonalne tworzenie sklepów Gdańsk opartych na systemie Prestashop. Intuicyjnie skonstruowana strona jest łatwa i bezproblemowa w obsłudze. Dzięki przemyślanej strukturze zgodnej z zasadami UX nasi klienci otrzymują gwarancję osiągnięcia wysokich zysków. Wykorzystujemy funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, pozwalające na stworzenie miejsca, które spełni wszelkie wymagane oczekiwania. Wdrażamy najnowsze technologie umożliwiające dostosowanie sklepu internetowego do panujących w przestrzeni wirtualnej trendów. Dbamy o maksymalne zabezpieczenie wszelkich wykonywanych w obrębie sklepu internetowego działań – potencjalny klient może zatem bez problemu dokonywać zakupu.

Tworząc skrypt mamy na uwadze dostosowanie wszystkich wymaganych funkcji, tak aby projekt pełnił swoje właściwe przeznaczenie. Odpowiednia optymalizacja pozwala na przygotowanie sklepu na późniejsze działania marketingowe związane z promocją. Wybór domeny, skryptu czy konfiguracja to niezwykle istotne elementy, które powierzone specjalistom wykonane zostaną z wymaganą starannością.

 

 

Tworzenie sklepów Gdańsk – strona łatwa w obsłudze

E-handel to dziedzina ciesząca się wciąż niesłabnącą popularnością. Bardzo ważne jest zatem, aby sprzedawca dostosowywał się do panujących w jej obrębie trendów i zmian. Rzeczywistość internetowa bywa niekiedy bardzo dynamiczna. Monitorowanie sklepu i opieka nad nim pozwalają na szybką reakcję w momencie pojawienia się jakichkolwiek trudności. Oczywiście istotną rolę odgrywa oferowany przez sklep asortyment, jednak jest on jedną z części składowych prowadzenia działalności sprzedażowej w Internecie.

Dlatego też naszym Klientom oferujemy wielowymiarową współpracę, która opiera się na profesjonalnie stworzonym przez nas projekcie trony internetowej. Jej charakter może różnić się nieco w zależności od oczekiwań klienta. Jednak każda oferowana przez nas usługa to maksymalnie wykorzystany potencjał, jaki dać nam może określony sklep internetowy. Wygląd projektu dopasowujemy do rodzaju asortymentu. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu stworzony przez nas projekt spełni wszelkie oczekiwania.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813