Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Olsztyn

Media społecznościowe mają obecnie ogromną siłę i potencjał. Ich ogólnoświatowy charakter umożliwia dotarcie do użytkowników z całego świata. Firma świadomie rezygnująca z posiadania profilu na Facebooku, Instagramie lub Twitterze pozostaje w tyle za konkurencją. Jako agencja Social Media Olsztyn oferujemy profesjonalną obsługę profili firmowych niezależnie od kanału komunikacyjnego.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Prowadzenie Facebooka, Instagrama lub Twittera

Zmieniający się świat wymaga od współczesnej firmy dostosowania się do panujących realiów. Niestety wiele działalności nie posiada wymaganej wiedzy odnośnie prowadzenia profilu w mediach społecznościowych. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji, zajmującej się obsługą Social Mediów. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy tworzą wysokiej jakości publikacje. Starannie przygotowujemy treści tekstowe oraz graficzne, a następnie umieszczamy je w mediach społecznościowych. Dbamy o przygotowywanie wyłącznie unikatowych wpisów, które będą atrakcyjne dla użytkowników oraz zachęcą ich do wejścia w interakcje.

Bardzo ważne jest budowanie wzajemnej relacji pomiędzy firmą a klientami, która oparta będzie na zaufaniu. Przemyślana kampania, systematycznie wdrażana w kanały komunikacyjne gwarantuje doskonałe efekty.

 

Agencja Social Media – jak wygląda współpraca?

Niezależnie od etapu współpracy, każdy z nich realizowany jest niezwykle starannie. Dokładne wykonywanie wszelkich czynności jest gwarancją osiągnięcia przez firmę sukcesu w sieci. Wsparcie opieramy na kilku etapach:

 • analizie firmy,
 • realizacji i promocji,
 • harmonogramie prac,
 • raporcie z prowadzonych działań.

Rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z charakterem firmy. Zdobyte informacje pozwalają nam na stworzenie maksymalnie spersonalizowanej oferty. Znając oferowane produkty bądź usługi, jesteśmy w stanie prawidłowo określić grupę odbiorców. Następnie skupiamy się na przygotowywaniu oraz publikacji atrakcyjnych wpisów – treści, grafik, zdjęć, filmów, konkursów lub zagadek. Gwarantujemy pełną unikatowość oraz oryginalność. Ważny jest dla nas każdy szczegół – np. dzień bądź godzina publikacji. Niezależnie od etapu realizacji, klient zaznajomiony jest z prowadzonymi przez nas działaniami. Ma wgląd do harmonogramu prac, wie zatem jaka będzie tematyka najbliższych wpisów. Pod koniec miesiąca przygotowujemy dokładną analizę dotychczasowych działań, przedstawiającą efekty współpracy.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813