Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Pokaż profesjonalne podejście

Teczki firmowe, ofertowe

Spotkanie biznesowe to ważne wydarzenie dla Twojej marki. Jego celem jest nawiązanie współpracy z kontrahentem, partnerem lub klientem. Profesjonalny wizerunek firmy wzbudzi szacunek i zainteresowanie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o każdy szczegół – np. teczki ofertowe. W SEO Heroes stworzymy dla Ciebie doskonały i unikatowy projekt!

Teczki ofertowe są jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy. Powinny być zatem spójne z kolorystyką marki oraz logo. Warto dysponować firmową teczką w momencie podpisywania umowy – wówczas wszystkie najważniejsze dokumenty umieszczone mogą być w jej wnętrzu. Dodatkowym atutem teczki jest możliwość zareklamowania firmy na jej powierzchni. Format A4 daje nieograniczone możliwości, nasi graficy doskonale wiedzą, jak wykorzystać drzemiący w nim potencjał.

Teczki firmowe, ofertowe Teczki firmowe, ofertowe

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

1 Projekt

500 zł netto


Teczka firmowa

Czas realizacji: do 4 dni

Pakiet 2 projektów

750 zł netto


Teczka firmowa

Czas realizacji: do 5 dni

Rodzaje projektowanych teczek

Niezależnie od Twoich oczekiwań, jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rodzaj teczki – z praktycznym otwarciem na gumkę, miejscem przeznaczonym na wizytówkę lub zanotowanie kontaktu. Podczas tworzenia projektu wykorzystujemy unikatowe rozwiązania, które z pewnością przyciągną wzrok.

W jakich sytuacjach projektujemy teczki ofertowe?

  • Start nowej kampanii promocyjnej.
  • Udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych, wydarzeniach firmowych.
  • Z przeznaczeniem na umieszczenie w nich dokumentów firmowych.
  • Z okazji świąt lub innych okoliczności.

Dlaczego dobrze zaprojektowane opakowanie jest ważne?

Idealny produkt to jego doskonała jakość, smak i skład. Jednak niezwykle istotną rolę odgrywa również opakowanie. Konsument kupuje zazwyczaj wzrokowo – wybiera produkt, który przykuł jego uwagę. Oryginalne opakowanie zapada w pamięć, jest widoczne na banerach reklamowych czy reklamach emitowanych w tv. Klient znacznie chętniej sięga po towar opakowany estetycznie i unikatowo. Biorąc pod uwagę wszelkie czynniki tworzymy doskonały projekt opakowania. Kierujemy się aktualnymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją