Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Szczecin

Social Media są obecnie jedną z najważniejszych form marketingu internetowego. Firma, chcąc budować świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów, nie powinna rezygnować z obecności na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Jako agencja Social Media Szczecin oferujemy wielowymiarową współpracę opierającą się na obsłudze mediów społecznościowych.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Skuteczny marketing w sieci

Zajmujemy się profesjonalnym budowaniem wizerunku firmy. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów umożliwia nam tworzenie wysokojakościowych treści tekstowych oraz graficznych. Połączenie tych dwóch elementów pozwala na przygotowanie zachęcającego wpisu, który natomiast bezpośrednio wiąże się z oferowanymi przez firmę produktami bądź usługami. Interakcja pomiędzy użytkownikami a marką obywa się w głównej mierze poprzez Social Media. Ich ogólnoświatowy zasięg umożliwia pozyskanie klienta z drugiego końca świata. Dla firmy jest to doskonała promocja, której korzyści wiążą się z ogromnymi zyskami.
Wiele marek jednak świadomie rezygnuje z obecności w mediach społecznościowych. Związane jest to m.in. z brakiem wiedzy na temat obsługi Facebooka, Instagrama czy Twittera. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia, bowiem wówczas należy nawiązać współpracę z agencją, której doświadczenie pozwala na prowadzenie skutecznej strategii marketingowej w sieci.

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Szczecin – owocna współpraca

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, klient otrzymuje pewność, iż prowadzone działania w obrębie Social Media będą skuteczne. Współpracę opieramy na kilku etapach:
• analizie firmy,
• realizacji i promocji,
• harmonogramie prac,
• raporcie z przeprowadzonych działań.
Analiza firmy to dokładne zapoznanie się z oferowanymi produktami lub usługami. Jest to niezwykle ważny element tworzenia strategii, ponieważ pozwala nam na dopasowanie przyszłych publikacji do określonego grona odbiorców. Nasi specjaliści przygotowują oryginalne i ciekawe treści oparte o tekst, grafikę, zdjęcia, filmy, konkursy, zabawy czy zagadki – interesujące wpisy aktywnie angażują użytkowników.
Wszelkie prowadzone przez nas działania odbywają się zgodnie z harmonogramem prac, z którym klient zapoznany jest przed rozpoczęciem realizacji. Wie on zatem doskonale, jakie tematy zamierzamy w przyszłości poruszyć. Pod koniec miesiąca udostępniamy natomiast raport z przeprowadzonych działań – pozwala on na ukazanie realizacji założonych celów.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813