Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Katowice

Na sukces firmy składa się wiele czynników – jednym z nich jest skuteczna strategia marketingowa. Przemyślane działania zwiększają świadomość marki i budują jej profesjonalny wizerunek wśród potencjalnych Klientów. Jako agencja marketingowa Katowice umożliwiamy wsparcie oraz opiekę firm odnośnie marketingu internetowego.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Wysoka pozycja strony internetowej w sieci

Szeroki zakres oferowanych przez naszą agencję usług umożliwia kompleksową pomoc. Dużą uwagę skupiamy na pozycjonowaniu stron internetowych. Bardzo ważne jest przeprowadzanie działań tego typu starannie i sumiennie – jedynie wówczas witryna osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja strony nie opiera się wyłącznie na uzupełnieniu meta znaczników bądź modyfikacji nagłówków. Doświadczenie naszych specjalistów umożliwia wykonywanie wszelkich czynności efektywnie, a strona generuje wysoki ruch.

W zależności od potrzeb oraz preferencji firmy współpracę opieramy nie tylko na pozycjonowaniu witryny, ale również na marketingu internetowym, doradztwie, projektowaniu, tworzeniu contentu czy programowaniu. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, które następnie otrzymują od nas wsparcie i opiekę. Z pomocą naszych specjalistów firma osiąga popularność w sieci.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Katowice – jak wygląda współpraca?

Każdą współpracę opieramy na kilku krokach – ich dokładna realizacja zapewnia firmie kompleksową i wielowymiarową pomoc. Oto jej etapy:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusja,
  • oferta współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie,
  • analiza i raport.

Współpraca rozpoczyna się od wystosowania przez Klienta zapytania. Zawierać ono powinno informacje odnośnie prowadzonej działalności, najważniejsze potrzeby oraz dotychczasowe działania promocyjne i marketingowe. W zapytaniu zawrzeć należy również cele, na osiągnięciu jakich najbardziej firmie zależy. W momencie otrzymania wszelkich potrzebnych informacji przygotowujemy indywidualną ofertę, która opiera się na zakresie prac, warunkach współpracy, kosztach oraz planach.

Po akceptacji przez Klienta naszej propozycji następuje podpisanie umowy – może odbyć się ono w formie zdalnej lub osobistej. Załatwienie wszelkich formalności rozpoczyna właściwe działania marketingowe i promocyjne. Sumiennie realizujemy proponowane plany, a Klient na bieżąco otrzymuje informacje odnośnie prowadzonych czynności. Po określonym w umowie czasie przygotowujemy dogłębny raport, który zawiera analizę efektów. Klient otrzymuje zatem możliwość zapoznania się z osiągniętymi rezultatami oraz efektami współpracy.