Kreatywne i skuteczne

Tworzenie stron Rzeszów

Współczesna firma, aby zyskać popularność, koniecznie musi być obecna w sieci. Świadoma rezygnacja ze strony internetowej sprawi, iż firma pozostanie daleko w tyle za konkurencją. Oferujemy profesjonalne tworzenie stron Rzeszów dla działalności niezależnie od jej charakteru. Pomagamy zwiększyć widoczność w przestrzeni internetowej, zwiększając tym samym grono klientów.

Strona internetowa łatwa w obsłudze

Budowanie wizerunku firmy w sieci wymaga starannej i dopracowanej strategii. Świadomość marki jest niezwykle istotna, pozwala bowiem na zaistnienie wśród innych podmiotów. Zdominowanie konkurencji możliwe jest wyłącznie w momencie, gdy firma dysponuje profesjonalną stroną internetową. Zajmujemy się realizowaniem witryn w pełni zgodnych z zasadami UX. Nasi wykwalifikowani specjaliści doskonale wiedzą, jak zaspokoić potrzeby potencjalnych klientów, odwiedzających witrynę. W swoich projektach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu strona internetowa jest w pełni przyjazna dla użytkownika. Bardzo ważna jest jej intuicyjna i łatwa obsługa – w przypadku natrafienia na jakiekolwiek trudności, klient mógłby opuścić witrynę i zwrócić się w stronę konkurencji. Dbamy zatem o wykonanie łatwego w obsłudze interfejsu. Projektujemy oryginalne strony firmowe, blogi, sklepy internetowe oraz innego typu portale. Współpraca z naszą agencją to gwarancja zwiększenia zysków.

 

 

 

Tworzenie stron Rzeszów – pomoc i wsparcie

Trudność projektu nie ma dla nas znaczenia, poradzimy sobie z każdą realizacją. Stale monitorujemy pojawiające się na rynku trendy, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie dopasować stronę do obowiązujących wymogów. Nasze projekty stanowią połączenie funkcjonalności z estetyką wykonania.

Istotne jest dla nas zawarcie najważniejszych informacji w odpowiednich miejscach w obrębie witryny. Wartościowy content umożliwia uzyskanie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. W momencie pojawienia się jakiegokolwiek problemu na stronie internetowej, nasi specjaliści w ekspresowym tempie usuną usterkę. Chcąc sprostać wymaganiom i indywidualnym preferencjom, dysponujemy kilkoma pakietami do wyboru. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż budżet firmy bywa niekiedy niewielki – szczególnie na początku funkcjonowania. Zanim przystąpimy do działania, dokładnie zapoznajemy się z charakterem działalności. Pozwala nam to na maksymalne dopasowanie strony internetowej do przeznaczenia.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować stronę firmową w naszej agencji SEOHeroes.pl

Strona oparta o profesjonalny szablon WordPress.

od 3000 zł netto
Czas realizacji: 15 dni

Dedykowana strona internetowa podpięta pod system WordPress.

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Optymalizacja SEO

2

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

3

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

Instrukcja obsługi panelu

4

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

Stałe wsparcie

5

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

6

W naszej ofercie znajduje się także: pozycjonowanie stron, kampanie płatne, prowadzenie social media, tworzenie treści oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu!

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813