Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Kraków

Firma, chcąc zaistnieć w sieci, prowadzić musi skuteczny marketing internetowy. Nie zawsze jednak posiada ona niezbędną wiedzę odnośnie działań, jakie powinny być podejmowane w przestrzeni internetowej. Jako agencja interaktywna Kraków specjalizujemy się w profesjonalnym przygotowywaniu oraz wdrażaniu odpowiednich strategii, które umożliwiają budowanie wizerunku w Internecie.

Wielowymiarowa opieka nad stroną internetową

Ze względu na bogatą ofertę jesteśmy w stanie zapewnić pełną opiekę witrynie. Zajmujemy się bowiem tworzeniem stron internetowych, sklepów, blogów czy innego typu portali. Starannie projektujemy szatę graficzną, tak aby była ona w pełni przystosowana do charakteru działalności. Szczególną uwagę zwracamy na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają bezproblemowe i łatwe poruszanie się po witrynie. Jest ona zatem w pełni przyjazna dla użytkownika.

Bardzo ważne jest również przygotowanie wartościowego contentu. Wysokiej jakości treści i odpowiednie ich rozmieszczenie w obrębie witryny są gwarancją zaistnienia strony w przestrzeni internetowej. Swoją uwagę skupiamy również na pozycjonowaniu, które wymaga starannych i dokładnych działań. Jeżeli są one przeprowadzane sumiennie, witryna osiągnie wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Kraków – widoczne efekty współpracy

Dopracowana w każdym szczególe strategia marketingu internetowego to również prowadzenie kampanii reklamowych w obrębie mediów społecznościowych. Facebook, Instagram czy Twitter to obecnie bardzo ważne kanały komunikacyjne, pozwalające na nawiązanie interakcji pomiędzy firmą a odbiorcą. Dlatego też nasi specjaliści tworzą wartościowe treści tekstowe oraz graficzne, a następnie publikują je w Social Media.

Wszelkie prowadzone przez nas działania opierają się na wzajemnej współpracy pomiędzy naszą agencją interaktywną a klientem. Informujemy go o prowadzonych realizacjach i przyszłych zamierzeniach. Każda przygotowana przez nas oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta oraz celów, jakie pragnie on osiągnąć w sieci. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam na maksymalne wykorzystanie potencjału firmy w przestrzeni internetowej.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa to zarówno efekty widoczne od razu, jak i również długofalowe rezultaty. Klient widzi owoce naszej współpracy na każdym etapie realizacji – zależy nam bowiem na budowaniu profesjonalnej i głębokiej relacji.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813