Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Gdańsk

Profesjonalny wizerunek firmy w przestrzeni internetowej bezpośrednio wiąże się z pozyskaniem większego grona klientów. Jako agencja interaktywna Gdańsk przygotowujemy, a następnie wdrażamy strategie marketingowe, które skutecznie zwracają uwagę użytkowników w sieci.

Profesjonalna obsługa stron internetowych

Spektrum naszych działań obejmuje szeroki zakres usług, bowiem oferujemy kompleksową obsługę firm, która rozpocząć się może już na etapie tworzenia witryny. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, sklepów, blogów oraz wszelkiego typu portali. Każdą naszą realizację charakteryzuje niezwykła łatwość obsługi, dzięki czemu użytkownik wykona w szybki i bezproblemowy sposób wszystkie czynności. Są to bardzo ważne cechy, ponieważ w momencie, gdy potencjalny klient natrafi na jakiekolwiek trudności na stronie internetowej, zwrócić się może do konkurencji. Kolejnym etapem współpracy jest przygotowanie wysokiej jakości contentu. Prawidłowo zoptymalizowana treść pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie jest zatem czynnością niezwykle pracochłonną, która powinna być wykonywana starannie i dokładnie. Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów umożliwiają maksymalne wykorzystanie potencjału firmy w sieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Gdańsk – skuteczne budowanie relacji w sieci

Zajmujemy się również tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych. Wykorzystujemy sprawdzone działania, które w szybkim tempie przynoszą spodziewane efekty. Wdrażamy je następnie w życie – np. poprzez kanały komunikacyjne. Facebook, Instagram oraz Twietter to obecnie niezwykle ważne miejsca w sieci, umożliwiające nawiązywanie interakcji pomiędzy firmą a użytkownikami Internetu. Chcąc trafić do większego grona odbiorców, nie powinniśmy z nich rezygnować. Skupiamy się zatem na tworzeniu wysokiej jakości treści tekstowych oraz graficznych, które zachęcą potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą produktów bądź usług.

Wielowymiarową współpracę opieramy na wzajemnych relacjach z klientem, dlatego też informujemy go o wszystkich prowadzonych przez nas działaniach. Niezależnie od etapu realizacji, ma on wgląd w przygotowaną i wdrażaną przez nas strategię marketingową. Ofertę tworzymy w oparciu o charakter prowadzonej działalności, dzięki czemu jest ona maksymalnie spersonalizowana i dopasowana do potrzeb klienta. Zależy nam bowiem na budowaniu głębokiej relacji, która owocować będzie nie tylko natychmiastowymi efektami, ale również tymi, które widoczne będą w przyszłości.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813