Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Lublin

Skuteczna strategia marketingowa opierać się powinna na odpowiednio prowadzonych działaniach w sieci. Profesjonalne budowanie wizerunku firmy w przestrzeni internetowej bezpośrednio wiąże się z pozyskaniem większego grona klientów. Jako agencja interaktywna Lublin oferujemy szeroki zakres usług związanych ze zwiększaniem popularności firmy w świadomości użytkowników Internetu.

Budowa wizerunku firmy w sieci od podstaw

Kompleksowa współpraca rozpocząć się może już na początkowym etapie realizacji witryny, tworzymy bowiem strony internetowe, sklepy, blogi oraz wszelkie typu portale. Projekty realizujemy w oparciu o innowacyjne rozwiązania i nowinki technologiczne, dzięki czemu tworzona przez naszą agencję strona jest w pełni przyjazna dla użytkownika. Bezproblemowe i łatwe poruszanie się po witrynie sprawiają, iż użytkownik wszelkie działania w jej obrębie wykonuje szybko i skutecznie. Jest to bardzo ważna kwestia, bowiem w sytuacji, gdy odwiedzający stronę miałby jakiekolwiek trudności – np. z dokonaniem transakcji, mógłby się zwrócić w stronę konkurencji. Szczególną uwagę poświęcamy również szacie graficznej, która dopasowana jest do charakteru prowadzonej działalności. Następnie nasi specjaliści tworzą wartościowy content, który odpowiednio umieszczamy na stronie internetowej. Optymalizacja umożliwia uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu strona trafić może do większego grona odbiorców. Pozycjonowanie wymaga zatem starannych i pracochłonnych działań, które z czasem przyniosą oczekiwane korzyści.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Lublin – oferta dopasowana do potrzeb

Tworzymy również interesujące kampanie reklamowe, które następnie wdrażamy poprzez kanały komunikacyjne. Facebook, Instagram oraz Twitter to bardzo ważne miejsca w przestrzeni internetowej. Żadna firma nie powinna zatem świadomie rezygnować z możliwości nawiązania interakcji z użytkownikami z całego świata. Oferujemy prowadzenie profilu firmy w Social Mediach, które opiera się na tworzeniu wysokiej jakości treści tekstowych oraz graficznych. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, iż doskonale wiemy, jakie publikacje zachęcają użytkowników do interakcji.

Wielowymiarowa współpraca jest w pełni dopasowana do charakteru działalności. Przygotowana przez nas oferta dostosowana jest do potrzeb i preferencji klienta. Zależy nam bowiem na budowaniu głębokich relacji, które owocować będą zarówno natychmiastowymi efektami, jak i również tymi w dłuższej perspektywie czasu.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813