Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Warszawa

Kompleksowa, a przede wszystkim skuteczna strategia marketingowa, bezpośrednio wpływa, na osiągniecie przez firmę sukcesu. Bardzo ważne jest zatem dobranie odpowiednich działań, które zwiększą świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Jako agencja marketingowa Szczecin oferujemy pełną obsługę firm z zakresu marketingu internetowego.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Jakie działania oferuje agencja marketingowa?

Szeroki zakres usług pozwala nam na stworzenie profesjonalnej strategii marketingowej, która opierać się będzie na realizacji określonych założeń. Pozycjonowanie strony umożliwia umieszczenie jej na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Odpowiednia optymalizacja wymaga jednak niezwykłej staranności i dokładności – bowiem nie polega wyłącznie na dobraniu właściwych słów kluczowych, uzupełnieniu meta znaczników czy modyfikacji nagłówków. Podejmując współpracę z naszą agencją, klient otrzymuje znacznie szersze spektrum działań – pozycjonowanie, marketing, doradztwo, projektowanie, tworzenie contentu czy programowanie. Ponadto skupiamy się również na skutecznym pozyskiwaniu linków oraz prowadzeniu Social Mediów.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Warszawa – szczegółowo dopracowany projekt

Wielowymiarowa współpraca z naszą agencją odbywa się w kilku krokach – każdy z nich realizowany jest ze szczególną dbałości. Jest to:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusja,
  • oferta współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie
  • analiza i raport.

Klient zwracający się do nas o pomoc, przedstawić nam musi swoje najważniejsze potrzeby. Wśród nich znaleźć powinny się cele, jakie firma pragnie osiągnąć. Ważny jest również budżet, określa on bowiem zakres naszych możliwości. Po otrzymaniu wszelkich wymaganych informacji jesteśmy w stanie przygotować ofertę współpracy, która zawiera: zakres prac, informacje o warunkach oraz plany, jakie będziemy realizować. Jeżeli klient zgadza się na oferowane przez nas warunki, następuje podpisanie umowy.

Wówczas przystępujemy do realizacji określonych w projekcie działań. Sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem – dlatego też dążymy do wykonywania wszelkich prac na jak najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na poszczególne etapy projektu, tak aby klient był w pełni usatysfakcjonowany efektami. Po upływie określonego czasu przedstawiamy analizę przeprowadzonych dotychczas działań. Możliwa jest wówczas ocena naszej realizacji, która na pewno będzie satysfakcjonująca.