Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Białystok

Profesjonalne budowanie wizerunku firmy w sieci wymaga odpowiednio przygotowanej strategii marketingowej. Jako agencja interaktywna Białystok zajmujemy się przygotowywaniem i wdrażaniem skutecznych działań w przestrzeni internetowej. Oferujemy szeroki zakres usług, które umożliwiają nam pełną opiekę nad firmą w Internecie.

Budowa wizerunku firmy w przestrzeni internetowej

Współpracę rozpocząć możemy od stworzenia strony internetowej, sklepu, bloga bądź innego typu portalu. Zanim przystąpimy do działania, dokładnie zapoznajemy się z charakterem prowadzonej działalności, dzięki czemu przygotowana realizacja jest w pełni spersonalizowana i dopasowana do potrzeb klienta. Szczególną uwagę zwracamy również na szatę graficzną, która powinna zainteresować i zatrzymać użytkownika na stronie. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu strona internetowa jest przyjazna dla odbiorcy. Jej obsługa jest łatwa i bezproblemowa, opiera się bowiem na intuicyjnym interfejsie. Następnym krokiem jest stworzenie wysokiej jakości contentu, który odpowiednio umieszczony na stronie zwiększy jej widoczność w sieci. Prawidłowa optymalizacja sprawia, iż witryna osiąga wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie jest obecnie bardzo ważnym zabiegiem i wymaga starannie prowadzonych działań.

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Białystok – skuteczny marketing internetowy

Tworzymy również profesjonalne kampanie reklamowe, które następnie wdrażamy np. poprzez kanały komunikacyjne. Firma, która chce zwiększyć popularność w sieci, powinna skupić się na interakcjach z użytkownikami Internetu. Możliwe jest to natomiast za sprawą mediów społecznościowych. Facebook, Instagram czy Twitter to bardzo ważne miejsca w przestrzeni internetowej, bowiem zrzeszają ogromną ilość użytkowników na całym świecie. Firmy nie powinny zatem świadomie rezygnować z możliwości pozyskania większego grona odbiorców. Oferujemy zatem prowadzenie profili w Social Mediach – wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam na tworzenie wartościowych treści tekstowych oraz graficznych. Unikatowe publikacje są znacznie bardziej atrakcyjne dla odbiorcy w odróżnieniu od powielanych treści.

Decydując się na współpracę z naszą agencją interaktywną, klient otrzymuje kompleksową obsługę z zakresu działań marketingowych. Wszystkie czynności realizujemy w oparciu o indywidualnie przygotowaną ofertę – doskonale dopasowaną do potrzeb klienta. Efekty wielowymiarowej współpracy widoczne są zarówno natychmiast, jak i również długofalowo.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813