Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Szczecin

Budowanie profesjonalnego wizerunku w sieci wiąże się z prowadzeniem odpowiednich działań marketingowych. Nie wszystkie firmy wiedzą jednak, jak skutecznie pozyskiwać klientów w sieci. Jako agencja interaktywna Szczecin zajmujemy się przygotowywaniem i wdrażaniem strategii, których zadaniem jest budowa profesjonalnego wizerunku firmy w przestrzeni internetowej.

Maksymalnie wykorzystany potencjał

Zakres naszych usług obejmuje jednak znacznie szersze spektrum działań, bowiem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się witryną naszego klienta. Tworzymy strony internetowe, sklepy, blogi oraz wszelkiego typu portale. Projektowane przez nas realizacje opieramy na interesującej szacie graficznej, dzięki czemu strona internetowa jest przyjazna dla użytkownika. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie, dlatego też poruszanie się po witrynie jest łatwe i bezproblemowe. Nasi specjaliści po dogłębnym zapoznaniu się z charakterem prowadzonej działalności, tworzą wartościową treść, która następnie umieszczana jest w odpowiednich miejscach na stronie internetowej. Prawidłowa optymalizacja zawartości witryny umożliwia uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie wymaga zatem szczególnej staranności i uwagi.

Współpraca z naszą agencją opiera się również na tworzeniu interesujących kampanii reklamowych. Są one siłą napędową w przestrzeni internetowej, bowiem bezpośrednio wpływają na pozyskiwanie potencjalnych klientów. Ciekawe zaprezentowanie produktu bądź usługi przynieść może oczekiwane korzyści.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Szczecin – oferta dopasowana do potrzeb

Następnie wdrażamy przygotowane działania w życie – np. publikując wpisy w Social Mediach. Facebook, Instagram czy Twitter są obecnie jednymi z najważniejszych kanałów komunikacyjnych w sieci. Świadoma rezygnacja z prowadzenia profilu w mediach społecznościowych wiązać się może z obniżeniem zysków. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów umożliwiają nam tworzenie wysokiej jakości treści tekstowych oraz graficznych. Unikalne publikacje pozytywnie odbierane są przez użytkowników – w odróżnieniu od powielanych treści.

Decydując się na współpracę z naszą agencją interaktywną, klient otrzymuje gwarancję kompleksowej obsługi w sieci. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana oferta była maksymalnie spersonalizowana i odpowiadała potrzebom klienta. Wszelkie podejmowane działania konsultujemy na każdym etapie z klientem, dzięki czemu jest on zapoznany z wprowadzanymi przez nas rozwiązaniami.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813