Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie sklepów Katowice

Obecnie sprzedaż internetowa daje nieograniczone możliwości. Decydując się na oferowanie produktów w sieci, musimy jednak zaopatrzyć się w profesjonalny sklep internetowy. Odpowiednio przygotowana witryna umożliwi klientom zakup towarów, a sprzedawcy przyniesie oczekiwane zyski. Oferujemy tworzenie sklepów Katowice, doskonale przystosowanych dla użytkowników.

Profesjonalny sklep internetowy

Dbamy o wykorzystywanie najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu sklep jest łatwy w obsłudze. Intuicyjny interfejs umożliwia wykonywanie w obrębie witryny wszelkich czynności w szybki i bezproblemowy sposób. Struktura projektu zgodna jest z zasadami UX, sklep generuje zatem wysoką sprzedaż. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, których wiedza pozwala na stworzenie sklepu internetowego, maksymalnie dopasowanego do potrzeb i preferencji. Zajmujemy się nie tylko stworzeniem skryptu, ale również dostosowaniem witryny do właściwego przeznaczenia. Realizujemy projekty, które następnie odpowiednio zabezpieczamy. Klient odwiedzający stronę otrzymuje gwarancję, iż wprowadzane przez niego informacje są bezpieczne, a ich wykradnięcie jest niemożliwe.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę odnośnie tworzenia stron internetowych, dzięki czemu doskonale wiemy, jakiej witryny oczekuje potencjalny Klient. Zdajemy sobie sprawę, iż w momencie natrafienia przez niego na nieoczekiwane trudności istnieje ryzyko opuszczenia sklepu i zwrócenia się w stronę konkurencji. Nasze realizacje stanowią połączenie funkcjonalności z estetyką. Wysoka jakość wykonania oraz śledzenie najnowszych trendów pozwalają na przygotowanie witryny idealnej pod każdym względem.

 

 

Tworzenie sklepów Katowice – kilka możliwości współpracy

Współpraca z naszą agencją to nie tylko stworzenie sklepu internetowego, ale również możliwość późniejszej nad nim opieki oraz wsparcia. Nasi specjaliści oferują pomoc w przypadku pojawienia się w obrębie sklepu trudności – szybka reakcja pozwala na wyeliminowanie usterki. Zanim przystąpimy do działania, zapoznajemy się z charakterem prowadzonej działalności. Asortyment sklepu odgrywa bardzo ważną rolę, a jego efektywna sprzedaż możliwa jest dzięki trafieniu do określonej grupy odbiorców. Dobieramy odpowiednie rozwiązania, które uatrakcyjnią witrynę w oczach potencjalnych Klientów. Profesjonalnie zaprojektowany sklep bezpośrednio wpływa na wizerunek firmy w sieci. W zależności od potrzeb oferujemy kilka możliwości stworzenia sklepu internetowego, różnią się one między sobą ceną oraz zawartością.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813