Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Wieliczka

Obecność w Social Media jest obecnie bardzo ważną częścią marketingu internetowego. Budowanie wizerunku firmy w świadomości potencjalnych klientów przynieść może wiele korzyści – przede wszystkim wzrost zysku. Jako agencja Social Media Wieliczka oferujemy usługę prowadzenia mediów społecznościowych opierającą się na przygotowywaniu oraz publikacji treści tekstowych i graficznych.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Agencja Social Media Wieliczka – współpraca w kilku krokach

Skuteczny marketing internetowy opierać się musi na odpowiednio przygotowanej strategii. Bierze ona pod uwagę kilka etapów:

 • analizę firmy,
 • realizację i promocję,
 • harmonogram prac,
 • raport z prowadzonych działań.

Dokładne zapoznanie się z charakterem firmy – oferowanymi produktami lub usługami – pozwala na stworzenie publikacji dopasowanych do określonego grona odbiorców. Informacje, jakie uzyskujemy, umożliwiają nam budowanie profili w mediach społecznościowych. Na tym etapie informujemy również o planowanych kosztach usługi. Realizacja i promocja to właściwe działania, które polegają na tworzeniu i publikacji wpisów. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników owocuje ciekawymi oraz interesującymi postami – chętnie udostępnianymi dalej. Ponadto oferujemy również możliwość prowadzenia płatnych kampanii reklamowych, które dodatkowo zwiększają zasięgi. Zwracamy uwagę na każdy szczegół – dzień publikacji czy odpowiednią godzinę.

Nasi klienci, znając harmonogram planowanych realizacji doskonale wiedzą, jakie tematy zamierzamy poruszyć, mają zatem bezpośredni wgląd do prowadzonych działań. Pod koniec miesiąca informowani są natomiast o przeprowadzonych pracach – bowiem udostępniony przez nas raport ukazuje realizację założonych celów.

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Warszawa – warunki współpracy

Naszym klientom oferujemy wielowymiarowe wsparcie z zakresu stworzenia odpowiedniej strategii marketingu internetowego. Poszczególne etapy współpracy opierają się na:

 • analizie firmy,
 • realizacji i promocji,
 • harmonogramie prac,
 • raporcie prowadzonych działań.

Dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez firmę produktami bądź usługami to gwarancja późniejszego sukcesu. Znając charakter marki oraz oczekiwane grono odbiorców, jesteśmy w stanie przygotowywać odpowiednio zoptymalizowane treści, tak aby przynosiły one spodziewane korzyści.

Zespół specjalistów tworząc wysokojakościowe wpisy oraz promując je za pośrednictwem płatnych kampanii reklamowych bądź publikacji w grupach sprawi, iż użytkownicy chętnie dzielić się będą informacjami zawartymi w postach. Zwracamy uwagę na każdy aspekt – np. godzinę publikacji, wybieramy bowiem taką, która uzyska jak największe zasięgi.

Opracowujemy miesięczny harmonogram, pozwalający na zapoznanie się z planem działania. Firma zna zatem proponowane tematy przed ich publikacją w mediach społecznościowych. Ostatnim etapem współpracy jest miesięcy raport z prowadzonych działań. Tak prowadzona realizacja powtarzana jest w każdym nowym miesiącu.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813