Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie sklepów Łódź

Sprzedaż internetowa wymaga odpowiednio skonstruowanej strony, za której pośrednictwem możliwe będzie oferowanie określonych produktów. Oferujemy tworzenie sklepów Łódź w systemie Prestashop, intuicyjnie przystosowanych dla użytkowników.

Łatwa i bezproblemowa obsługa strony

Współpracę z klientem opieramy na stworzeniu miejsca, które w pełni spełniać będzie wszelkie oczekiwania. Konstruujemy od podstaw sklepy internetowe, oparte na skrypcie, dostosowując jego funkcje oraz zabezpieczając go. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacyjne, dzięki czemu poruszanie się po sklepie jest bezproblemowe i przejrzyste. Są to niezwykle istotne cechy, bowiem użytkownik odwiedzający sklep internetowy oczekuje od niego łatwej obsługi. Kupno wybranego produktu nie powinno przysparzać żadnych problemów.

Tworzymy odpowiednio zoptymalizowane projekty, dostosowane do działań marketingowych. Niekiedy zdarza się, iż potencjalny klient, natrafiając na trudności związane z poruszaniem się po stronie, może szybko ją opuścić i zwrócić się w kierunku konkurencji. Dbamy o zniwelowanie wszelkich możliwych problemów tego typu, dzięki czemu współpraca z naszą agencją to gwarancja sukcesu.

Tworzenie sklepów Łódź – gwarancja wysokich zysków

System Prestashop pozwala na stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, który przynosić będzie oczekiwane zyski. Doświadczenie i wiedza, jakie posiadamy, umożliwiają nam skonstruowanie strony, która spełni wszelkie oczekiwania. Oczywiście ogromną rolę w e-handlu odgrywa oferowany asortyment – jest on jednak jedną z części składowych sklepu internetowego. Stworzone przez nas od podstaw miejsce to zapewnienie naszym klientom przejrzystej i przyjaznej dla użytkowników strony internetowej. Prowadzenie sprzedaży w przestrzeni wirtualnej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Chcąc nieco ułatwić sprzedawcom wykonywanie wszelkich czynności, jesteśmy w stanie zapewnić podstawową opiekę nad stworzoną przez nas stroną. Monitorowanie wszelkich pojawiających się zmian, pozwala na szybką reakcję i zniwelowanie trudności.

Jesteśmy w stanie stworzyć unikalny projekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Otrzymuje on bowiem gwarancję, iż strona trafi do określonej grupy odbiorców. Umożliwiamy generowanie dużej sprzedaży, bowiem użytkownicy korzystający ze stworzonych przez nas portali bezproblemowo otrzymują produkt, po który zwrócili się w kierunku wykonanego przez nas sklepu internetowego. Nowoczesny wygląd, intuicyjna obsługa i wykorzystanie najnowszych technologii i rozwiązań to gwarancja sukcesu.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813