Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Wrocław

Budowanie wizerunku w sieci to ważna część marketingu internetowego. Współczesne firmy, które chcą pozyskać większe grono klientów, powinny skupić się na prowadzeniu odpowiednich działań w obrębie przestrzeni internetowej. Jako agencja interaktywna Wrocław zajmujemy się przygotowywaniem oraz wdrażaniem strategii marketingowych.

Profesjonalne budowanie wizerunku firmy w sieci

Zakres naszej działalności jest jednak znacznie szerszy, bowiem oferujemy kompleksową opiekę nad witryną – w tym założenie jej od podstaw. Tworzymy strony internetowe, sklepy, blogi i innego typu portale w oparciu o system Prestashop. Wszystkie nasze realizacje charakteryzuje intuicyjność oraz łatwe się po nich poruszanie. Witryna jest zatem przyjazna dla użytkownika, a dokonywane w jej obrębie działania nie stanowią żadnej trudności. Swoją uwagę skupiamy również na szacie graficznej, projektując strony internetowe, które przykuwać będą uwagę i zachwycać odwiedzających ją użytkowników.

Następnym krokiem jest przygotowanie wartościowych treści. Odpowiednio rozmieszczamy je na stronie, tak aby była ona prawidłowo zoptymalizowana. Pozycjonowanie wymaga staranności i dokładności – jedynie wówczas przynieść może oczekiwane rezultaty. Dopełnieniem naszych działań jest prowadzenie profili firmy w Social Mediach – Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze. Nasi specjaliści tworzą wysokiej jakości treści tekstowe i graficzne, które skutecznie budują relację pomiędzy firmą a odbiorcą. Media społecznościowe umożliwiają również prowadzenie kampanii reklamowych. Dobieramy odpowiednie działania dopasowane do charakteru firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Wrocław – pełna opieka nad witryną

Na każdym etapie naszych realizacji mamy stały kontakt z naszym klientem – jest on bowiem informowany o wszelkich, podejmowanych przez nas krokach. Współpracę opieramy na wzajemnym zrozumieniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni dopasować naszą ofertę do profilu działalności. Klient otrzymuje zatem pełną opiekę nad swoją stroną internetową – nie musząc się martwić o działania w sieci, ponieważ to nasza agencja interaktywna się nimi zajmuje.

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, iż doskonale znamy realia internetowe. Jesteśmy w stanie realizować skuteczną strategię marketingową, która przyniesie firmie określone korzyści. Efekty naszych działań widoczne są zarówno od razu, jak i po pewnym czasie – stawiamy bowiem na długofalowe skutki.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813