Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Łódź

Media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w marketingu internetowym – nic dziwnego, ich ogólnoświatowy zasięg pozwala na szerzenie świadomości firmy wśród potencjalnych klientów. Jako agencja Social Media Łódź oferujemy kompleksową obsługę z zakresu tworzenia, a następnie publikacji ciekawych treści tekstowych oraz graficznych.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Wpisy na Facebooku, Instagramie lub Twietterze

Zajmujemy się profesjonalnym budowaniem wizerunku firmy. Obecność w Social Media umożliwia bezpośrednią interakcję z użytkownikami – to natomiast wiąże się z pozyskaniem większego grona klientów. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak stworzyć wpis, który zainteresuje użytkowników. Udostępniane przez nas wysokiej jakości treści mają za zadanie osiągnąć założone cele marketingowe. Połączenie błyskotliwego tekstu z zachęcającą grafiką, zdjęciem lub filmem sprawić może, że odbiorca chętniej sięgnie po oferowany przez firmę produkt bądź usługę. Nie zawsze jednak marka posiada odpowiednią wiedzę odnośnie prowadzenia działań marketingowych w przestrzeni internetowej – wówczas niezbędne jest skorzystanie z usług doświadczonej agencji.

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Łódź – skuteczny marketing internetowy

Współpracę z klientem opieramy na kilku ważnych etapach, dzięki którym możliwe jest dobranie indywidualnych działań do charakteru firmy – są to:
• analiza firmy,
• realizacja i promocja,
• harmonogram prac
• raport z prowadzonych działań.
Aby móc stworzyć doskonale dopracowaną publikację, musimy zapoznać się z oferowanymi przez firmę produktami bądź usługami. Jest to niezwykle ważne, bowiem wiedza ta pozwala nam na stworzenie idealnie dopasowanych treści do określonego grona odbiorców. Przygotowana przez nas strategia marketingowa ukazuje naszą wizję budowania profili w mediach społecznościowych. Realizacja i promocja obejmuje natomiast tworzenie wpisów – treści tekstowych, graficznych, zdjęć, filmów, konkursów, zabaw czy zagadek. Nasi specjaliści dbają o przygotowywanie oryginalnych postów, w tym płatnych kampanii reklamowych. Każdy krok jest dokładnie przez nas przemyślany – zwracamy uwagę nie tylko na regularną publikację wpisów, ale również na odpowiednią godzinę, która pozwala uzyskać jak największe zasięgi.
Klient od samego początku współpracy zapoznany jest z harmonogramem naszych działań. Dzięki czemu doskonale wie, jakie działania promocyjne bądź tematy będą przedmiotem naszych realizacji. Pod koniec miesiąca otrzymuje on również wyczerpujący raport z zakresu przeprowadzonych prac.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813