Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Profesjonalna etykieta = sprzedaż

Projektowanie etykiet

Etykieta to bardzo ważny element produktu – odpowiedni jej projekt zwiększa sprzedaż i bezpośrednio wpływa na rozpoznawalność marki. Natomiast nieczytelna oraz niejasna forma może zniechęcić klienta do zakupu produktu. SEO Heroes tworzy profesjonalne i unikatowe etykiety dla każdej branży!

Klient, mijając sklepowe półki zalewany jest ogromną ilością towarów. Etykieta odgrywa ogromną rolę, ponieważ zwraca uwagę na produkt i niejednokrotnie przekonuje do zakupu. Powinny się na niej znaleźć najważniejsze informacje – np. skład produktu, producent, smak czy rodzaj.

Projektowanie etykiet Projektowanie etykiet

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Etykieta matka

800 zł netto


Projekt główny etykiety

Czas realizacji: do 3 dni

Kolejne etykiety

400 zł netto


Etykiety z lini stylistycznej matki

Czas realizacji: do 1 dnia / szt.

Etykieta to najważniejszy element produktu. Jak tworzone są etykiety?

Realizację rozpoczynamy od dogłębnej analizy rynku, na który produkt ma zostać wypuszczony. Analizujemy panujące trendy oraz konkurencję, szczególną uwagę poświęcając określeniu grupy docelowej – to ich ma zachęcić etykieta do zakupu produktu. Następnie klient otrzymuje od nas wstępny projekt, a my gotowi jesteśmy nanieść ewentualne poprawki. W momencie akceptacji etykieta staje się unikatową częścią opakowania produktu.

Jakie informacje powinna zawierać etykieta?

Każda branża wymaga od produktów umieszczenia na etykiecie określonych przepisami prawa informacji – wówczas stosujemy się do wskazówek. Chcąc wyróżnić etykietę spośród innych, nasi graficy uzupełniają ją o ciekawą grafikę lub motyw graficzny. Redagujemy również tekst, aby całość prezentowała się spójnie i harmonijnie. Zwracamy uwagę na kolorystykę, która powinna być zgodna z barwami firmy. W dużej mierze kierujemy się trendami panującymi w branży – łączymy wszystkie najważniejsze elementy, tak aby powstała etykieta idealna. Wiedz i doświadczenie pozwalają nam na stworzenie profesjonalnej realizacji.

Co musimy wiedzieć?

  • wymiary etykiety,
  • wymiary opakowania,
  • nazwa oraz logo produktu,
  • wygląd produktu (zdjęcia), poprzednie etykiety,
  • treść etykiety (producent, skład, zastosowanie, objętość czy tabela wartości odżywczych),
  • kod EAN produktu.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją