Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Zaplanujemy skuteczną strategię

Kampania szyta pod budżet

Wyznaczenie budżetu na kampanię marketingową to pierwszy krok do budowania skutecznej strategii promocyjnej. Znasz swoje możliwości finansowe? Zapoznaj nas z charakterem swojej działalności oraz budżetem, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną kampanię marketingową! Maksymalnie wykorzystamy potencjał i stworzymy efektywną strategię marketingową. Oferujemy bogaty wachlarz usług, który pozwala nam na dopasowanie realizacji do indywidualnych potrzeb. Nieustanne monitorowanie wdrażanych działań pozwala nam na ciągłe uskutecznianie promocji.

Kampania szyta pod budżet Kampania szyta pod budżet

Dlaczego warto?

Jakie są zalety przygotowania strategii pod budżet?

01.

Połączenie działań krótko i długofalowych

Planując strategię marketingową w określonym budżecie dla Twojej firmy uwzględniamy zarówno działania krótkofalowe, jak i długofalowe. Dzięki temu zaczniesz zarabiać / generować leady już od pierwszych miesięcy współpracy, a jednocześnie będziesz inwestował w przyszłość.

03.

Dynamiczne zmienianie budżetów w kanałach marketingowych

Prowadząc kompleksową strategię marketingową z wykorzystaniem wielu kanałów aktywnie reagujemy na potrzeby Twojej firmy, sezonowość i cele wiemy w wybranym okresie. Dynamicznie wymieniamy natychmiastowe formy promocji takie jak Facebook Ads, czy Google Ads z działaniami wizerunkowymi i budżetami przeznaczonymi na budowanie silnej marki w perspektywie długofalowej.

02.

Wykorzystanie wielu kanałów

Wiele usług e-Marketingowych można sprawnie połączyć i stworzyć pewną symbiozę. Planując strategię dla Twojego budżetu wykorzystujemy wiele kanałów marketingowych, dzięki czemu budujesz świadomość marki w wielu miejscach. Takie działanie przy systematycznym egzekwowaniu strategii przyniesie Ci bardzo duże korzyści na wielu “frontach”.

04.

Pełne doradztwo e-Marketingowe

Wykorzystując różne kanały, które będą korzystne dla Twojej branży i zakresu działalności, otrzymujesz pełne wsparcie i doradztwo w zakresie SEO, SEM, Social, działań contentowych, kreacji reklamowych czy budowy wizerunku na własną rękę. Prywatny opiekun zadba o to, abyśmy sprawnie współpracowali przy rozwoju Twojej firmy i przy generowaniu leadów.

0 +
Prowadzonych obecnie
kompleksowo firm
0 +
Kanałów dotarcia
do Twoich klientów

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją