Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Wiemy jak przykuć uwagę odbiorcy

Projektowanie ulotek

Zaprojektuj w naszej agencji marketingowej przemyślane i przykuwające uwagę ulotki reklamowe. Ludzie coraz częściej nastawiają się obojętnie do rozdawanych ulotek, a tym samym jedyną szansą na wzrost skuteczności jest stworzenie unikalnego i pomysłowego projektu, który My Ci zapewnimy!

Projektowanie ulotek Projektowanie ulotek

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Projektowanie ulotek reklamowych

Przemyślane, chwytliwe i przykuwające oko projekty ulotek

Dlaczego tak wiele ulotek nie wzbudza ewentualnego zainteresowania lub trafia do kosza? Bowiem nie są stworzone w odpowiedni dla nich sposób, a wartość wizualna jest czymś co w ich przypadku odgrywa kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego ich zaprojektowanie przez firmę, która oferuje nam takie usługi jest zagadnieniem na jakie należy spojrzeć z odpowiedniej do tego perspektywy, zwłaszcza przez pryzmat tego co możemy zyskać.

Ulotka 1-stronna

600 zł netto


Ulotka reklamowa

Czas realizacji: do 3 dni

Ulotka 2-stronna

800 zł netto


Ulotka reklamowa

Czas realizacji: do 4 dni

Ulotka musi wzbudzić zainteresowanie samego odbiorcy

Ulotka nawet na krótką chwilę, musi wzbudzić zainteresowanie u samego odbiorcy, przekazać mu szczegółowe oraz najważniejsze informację, niekiedy zachęcić do tego by zachować ją na dłużej. Właśnie przy jej projektowaniu uwzględnia się najważniejsze kwestie i zagadnienia z nią związane, szczegóły oraz detale które na pewno trzeba zaliczyć do ważnych czynników, jakie wpływają na samą wartość ulotki. Ulotka to forma dotarcia do odbiorcy, a więc metoda promowania czy też reklamowania go o przydatnych informacjach, usługach, danych czy też ważnej wiadomości którą ma w danym momencie przeczytać oraz zapamiętać. W przypadku ulotek wszystko ma znaczenie, wielkość czcionki czy miejsce gdzie pojawia się logo ewentualnie dane kontaktowe, dlatego warto jej zaprojektowanie i stworzenie pozostawić samym fachowcom.

Czy rzeczywiście zaprojektowanie samej ulotki, jest czymś wartym uwagi?

Owszem, wiele osób może uważać, iż czasy kiedy ulotka pełniła swoją funkcję czy też swoistą rolę są już dawno za nami, jednak ile z takich ulotek trafia do naszych skrzynek lub jest roznoszonych w bezpośredni sposób? Jeżeli zrozumiemy, iż w dalszym ciągu ulotka jest czymś wartym zastosowania to niech kolejnym krokiem będzie znalezienie kogoś, kto zajmie się jej zaprojektowaniem oraz stworzeniem, to na pewno wpłynie na jak wspomniano niejednokrotnie jej swoistą wartość. Zaprojektowanie, wydrukowanie oraz stworzenie ulotek wiąże się z niewielkim do tego wydatkiem, a naprawdę umożliwia oraz pozwala w bardzo wielu przypadkach i sytuacjach uzyskanie czegoś, na czym nam zapewne zależy, to alternatywa za którą przemawia wiele zalet.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją