Wiemy jak przykuć uwagę odbiorcy

Projektowanie ulotek

Zaprojektuj w naszej agencji marketingowej przemyślane i przykuwające uwagę ulotki reklamowe. Ludzie coraz częściej nastawiają się obojętnie do rozdawanych ulotek, a tym samym jedyną szansą na wzrost skuteczności jest stworzenie unikalnego i pomysłowego projektu, który My Ci zapewnimy!

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Projektowanie ulotek reklamowych

Przemyślane, chwytliwe i przykuwające oko projekty ulotek

Dlaczego tak wiele ulotek nie wzbudza ewentualnego zainteresowania lub trafia do kosza? Bowiem nie są stworzone w odpowiedni dla nich sposób, a wartość wizualna jest czymś co w ich przypadku odgrywa kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego ich zaprojektowanie przez firmę, która oferuje nam takie usługi jest zagadnieniem na jakie należy spojrzeć z odpowiedniej do tego perspektywy, zwłaszcza przez pryzmat tego co możemy zyskać. 

Nasz
Cennik.

Projekt ulotki 1-stronnej

300 zł netto
Czas realizacji: do 3 dni

Projekt ulotki 2-stronnej

 

450 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Ulotka musi wzbudzić zainteresowanie samego odbiorcy

Ulotka nawet na krótką chwilę, musi wzbudzić zainteresowanie u samego odbiorcy, przekazać mu szczegółowe oraz najważniejsze informację, niekiedy zachęcić do tego by zachować ją na dłużej. Właśnie przy jej projektowaniu uwzględnia się najważniejsze kwestie i zagadnienia z nią związane, szczegóły oraz detale które na pewno trzeba zaliczyć do ważnych czynników, jakie wpływają na samą wartość ulotki. Ulotka to forma dotarcia do odbiorcy, a więc metoda promowania czy też reklamowania go o przydatnych informacjach, usługach, danych czy też ważnej wiadomości którą ma w danym momencie przeczytać oraz zapamiętać. W przypadku ulotek wszystko ma znaczenie, wielkość czcionki czy miejsce gdzie pojawia się logo ewentualnie dane kontaktowe, dlatego warto jej zaprojektowanie i stworzenie pozostawić samym fachowcom.

Czy rzeczywiście zaprojektowanie samej ulotki, jest czymś wartym uwagi?

Owszem, wiele osób może uważać, iż czasy kiedy ulotka pełniła swoją funkcję czy też swoistą rolę są już dawno za nami, jednak ile z takich ulotek trafia do naszych skrzynek lub jest roznoszonych w bezpośredni sposób? Jeżeli zrozumiemy, iż w dalszym ciągu ulotka jest czymś wartym zastosowania to niech kolejnym krokiem będzie znalezienie kogoś, kto zajmie się jej zaprojektowaniem oraz stworzeniem, to na pewno wpłynie na jak wspomniano niejednokrotnie jej swoistą wartość. Zaprojektowanie, wydrukowanie oraz stworzenie ulotek wiąże się z niewielkim do tego wydatkiem, a naprawdę umożliwia oraz pozwala w bardzo wielu przypadkach i sytuacjach uzyskanie czegoś, na czym nam zapewne zależy, to alternatywa za którą przemawia wiele zalet.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813