Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Wieliczka

Odpowiednio prowadzony marketing internetowy bezpośrednio wiąże się z budowaniem profesjonalnego wizerunku firmy w sieci. Jako agencja interaktywna Wieliczka zajmujemy się przygotowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w przestrzeni internetowej.

Kompleksowa obsługa stron internetowych

Jesteśmy w stanie zaopiekować się witryną klienta już w początkowej fazie jej powstania, bowiem zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów, blogów oraz wszelkiego typu portali. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu witryna jest w pełni przyjazna dla użytkownika. Poruszanie się po niej jest łatwe i intuicyjne, a wszelkie działania wykonywane są bezproblemowo. Dogłębnie zapoznajemy się z charakterem prowadzonej działalności, dlatego też strona internetowa jest w pełni dopasowana do potrzeb i preferencji użytkowników. Starannie projektujemy również szatę graficzną, ponieważ to ona zwraca uwagę potencjalnego klienta w momencie pierwszej styczności z witryną.

Następnie przygotowujemy wartościowy content oraz odpowiednio rozmieszczamy go w obrębie strony internetowej. Prawidłowa optymalizacja pozwala bowiem osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie jest czynnością pracochłonną i wymagającą, jednak przynieść może doskonały rezultaty. Zajmujemy się również przygotowywaniem skutecznych kampanii reklamowych, które następnie wdrażamy w odpowiednie kanały komunikacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Wieliczka – spersonalizowana oferta

Facebook, Instagram oraz Twitter to obecnie niezwykle ważne miejsca w przestrzeni internetowej. Firma świadomie rezygnująca z możliwości nawiązywania interakcji z użytkownikami sieci stracić może bardzo wiele. Oferujemy zatem prowadzenie profili w Social Media, obsługując najważniejsze portale. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają na przygotowywanie wysokiej jakości treści tekstowych oraz graficznych. Publikowane wpisy przyczyniają się do zwiększenia popularności firmy w przestrzeni internetowej. Zaistnienie w świadomości klienta sprawia, iż marka zyskuje zaufanie.

Wielowymiarową współpracę opieramy na wzajemnych relacjach, dlatego też przygotowana przez nas oferta jest w pełni spersonalizowana i indywidualnie dopasowana do potrzeb. Na każdym etapie realizacji klient informowany jest o prowadzonych działaniach. Bez względu na rodzaj działalności, do każdego projektu podchodzimy w sposób profesjonalny. Efekty naszej współpracy widoczne są zarówno od razu po ich wdrożeniu, jak i również w dłuższej perspektywie czasowej.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813