Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Projektowanie
Okładek

Zapewnij swojej publikacji nowoczesny projekt okładki. Tworzymy okładki na książki, e-booki, płyty, dla katalogów i czasopism. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym działem kreatywnym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Design
Zaczynajmy
#Webdesign
Podejmij się współpracy z naszymi grafikami

Zaprojektujemy dla Ciebie kreatywne okładki
na książki, e-booki lub katalogi reklamowe

Nie masz inspiracji ani pomysłu na wykonanie okładki swojej książki, płyty CD czy DVD? Zatem niech zajmą się tym fachowcy oraz specjaliści, jacy nie tylko pomogą nam w jej wykonaniu lecz sprawią, iż sama okładka będzie unikalna oraz oryginalna pod każdym względem.

Jak wygląda proces tworzenia okładki?

Firmy które zajmują się tworzeniem okładek chociażby do książek typowo drukowanych posiadają nie tylko głowę pełną pomysłów, lecz przede wszystkim w indywidualny sposób podchodzą do jej zaprojektowania. Oczywiście jest to wyłącznie jeden z wielu etapów tworzenia samej okładki, uwzględnia się chociażby tematykę książki, autora, profil jej przeznaczenia oraz tego co tak naprawdę okładka ma przekazywać. Celem okładki jest wzbudzenie zainteresowania, w przypadku książek to właśnie ona sprawia, iż przyciąga naszą uwagę i wręcz rzuca się w przysłowiowe oczy, dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, że jej stworzenie od podstaw to coś o co warto najzwyczajniej w świecie zadbać.

Czy taka profesjonalnie zaprojektowania okładka jest nam potrzebna?

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż tak profesjonalnie stworzona okładka wpłynie nie tylko wartość twojej książki,m płyty CD lub DVD, lecz sprawi iż stanie się ona dużo bardziej atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu. Mówimy tutaj o grafice dopasowanej i dostosowanej na wielu płaszczyznach, co do treści książki ewentualnie zawartych w niej informacji, czasem być z nią w odpowiedni sposób powiązana. Dlatego pamiętajmy aby zadbać o okładkę poprzez wykonanie jej w rzetelny, dokładny i precyzyjny sposób, przygotowanie grafiki przez osobę która posiada niezbędne w tym zakresie kompetencję a tym niech okładka spełni na swój sposób swoją najważniejszą rolę. Może i żadnej książki czy płyty nie ocenia się po okładce, jednak nie ma jakichkolwiek wątpliwości iż nie tylko przykuwa ona naszą uwagę, lecz sprawia że przyciąga naszą uwagę a niekiedy działa na podświadomość czy też wyobraźnie. Postawienie na profesjonalnie zaprojektowaną okładkę, to coś co na pewno przyniesie jasno określony do tego efekt, a może nawet sama okładka wzbudzi ogromne zainteresowanie. 

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Koszt projektu okładki

Cena projektu okładki uzależniona jest od jej przeznaczenia. Dlatego też zapraszamy do bezpłatnej wyceny. Opisz nam czego dokładnie potrzebujesz, a nasi doradcy niezwłocznie wycenią dla Ciebie projekt.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena projektu okładki

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę projektu okładki

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij