Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Podejmij się współpracy z naszymi grafikami

Projektowanie okładek

Zapewnij swojej publikacji nowoczesny projekt okładki. Tworzymy okładki na książki, e-booki, płyty, dla katalogów i czasopism. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym działem kreatywnym. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Projektowanie okładek tylko w SEOHeroes!

Projektowanie okładek Projektowanie okładek

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Jeden projekt

1800 zł netto


Projekt okładki

Czas realizacji: do 7 dni

Pakiet 2 projektów

2750 zł netto


Projekt okładki

Czas realizacji: do 10 dni

Jak wygląda proces tworzenia okładki?

Firmy które zajmują się tworzeniem okładek chociażby do książek typowo drukowanych posiadają nie tylko głowę pełną pomysłów, lecz przede wszystkim w indywidualny sposób podchodzą do jej zaprojektowania. Oczywiście jest to wyłącznie jeden z wielu etapów tworzenia samej okładki, uwzględnia się chociażby tematykę książki, autora, profil jej przeznaczenia oraz tego co tak naprawdę okładka ma przekazywać. Celem okładki jest wzbudzenie zainteresowania, w przypadku książek to właśnie ona sprawia, iż przyciąga naszą uwagę i wręcz rzuca się w przysłowiowe oczy, dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, że jej stworzenie od podstaw to coś o co warto najzwyczajniej w świecie zadbać.

Czy taka profesjonalnie zaprojektowania okładka jest nam potrzebna?

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż tak profesjonalnie stworzona okładka wpłynie nie tylko wartość twojej książki, płyty CD lub DVD, lecz sprawi iż stanie się ona dużo bardziej atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu. Mówimy tutaj o grafice dopasowanej i dostosowanej na wielu płaszczyznach, co do treści książki ewentualnie zawartych w niej informacji, czasem być z nią w odpowiedni sposób powiązana. Dlatego pamiętajmy aby zadbać o okładkę poprzez wykonanie jej w rzetelny, dokładny i precyzyjny sposób, przygotowanie grafiki przez osobę która posiada niezbędne w tym zakresie kompetencję a tym niech okładka spełni na swój sposób swoją najważniejszą rolę. Może i żadnej książki czy płyty nie ocenia się po okładce, jednak nie ma jakichkolwiek wątpliwości iż nie tylko przykuwa ona naszą uwagę, lecz sprawia że przyciąga naszą uwagę a niekiedy działa na podświadomość czy też wyobraźnie. Postawienie na profesjonalnie zaprojektowaną okładkę, to coś co na pewno przyniesie jasno określony do tego efekt, a może nawet sama okładka wzbudzi ogromne zainteresowanie.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją