Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Częstochowa

Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa gwarantuje osiągnięcie sukcesu w sieci. Obecne realia wymagają od firm obecności w mediach społecznościowych. Jako agencja Social Media Częstochowa oferujemy wsparcie w zakresie prowadzenia profili na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Budowa profesjonalnego wizerunku w sieci

Świadomość marki wśród potencjalnych Klientów wzrasta w momencie, gdy jest ona obecna w Internecie. Zwiększa się wówczas ich grono, tym samym zwiększając zysk firmy. Wciąż wiele działalności nie zdecydowało się na uczestnictwo we wszelkiego typu kanałach komunikacyjnych. Najczęściej sytuacja ta związana jest z brakiem wiedzy na temat mediów społecznościowych. Na szczęście współczesne możliwości pozwalają na powierzenie prowadzenia profili w Social Mediach zewnętrznej agencji. Dysponujemy gronem doświadczonych specjalistów, którzy doskonale zaznajomieni są z warunkami panującymi w sieci. Przygotowujemy skuteczną strategię marketingową, którą efektywnie wdrażamy. Tworzymy wysokiej jakości treści tekstowe oraz graficzne, które następnie publikujemy. Unikatowe i atrakcyjne wpisy zapewniają zainteresowanie użytkowników, dzięki czemu bardzo chętnie wchodzą oni w interakcje – np. komentując publikację. Największym atutem Social Mediów jest ich ogólnoświatowy charakter. Niezależnie od miejsca zamieszkania, odbiorca ma możliwość zapoznania się z treścią wpisu.

 

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Częstochowa – etapy współpracy

Współpraca z SEO Heroes opiera się na kilku etapach. Każdy z nich wymaga staranności i dokładności, jedynie wówczas możliwa jest efektywna realizacja projektu. Etapy te polegają na:

 • analizie firmy,
 • realizacji i promocji,
 • harmonogramie prac,
 • raporcie z prowadzonych działań.

Zanim przystąpimy do właściwych działań, dogłębnie zapoznajemy się z rodzajem prowadzonej działalności. Dokładne informacje odnośnie oferowanych przez firmę produktów lub usług pozwalają nam na stworzenie w przyszłości wpisów, które doskonale dopasowane będą do grupy odbiorców. Indywidualna strategia marketingowa polega na przygotowywaniu wartościowych treści tekstowych, graficznych, zdjęć, filmów, konkursów, zabaw bądź zagadek. Dokładamy wszelkich starań, aby publikacje były atrakcyjne dla użytkowników.

Klient ma do dyspozycji harmonogram wdrażanych działań, dzięki czemu nieustannie monitoruje prowadzone prace – wie, jakie tematy poruszane będą w poszczególnych publikacjach. Pod koniec miesiąca opracowujemy i udostępniamy raport ukazujący efekty współpracy.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813