Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Wieliczka

Widoczność strony internetowej w sieci bezpośrednio przekłada się na jej popularność – to natomiast prowadzi do pozyskiwania większego grona klientów, a tym samym zwiększenia zysków. Jako agencja marketingowa Wieliczka oferujemy usługi z zakresu marketingu internetowego, który obejmuje szerokie spektrum działań.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Sukces strony internetowej w sieci z pomocną naszej agencji marketingowej

Skupiamy się przede wszystkim na pozycjonowaniu stron internetowych, które pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja strony wymaga sumiennych i dokładnych działań, które nie opierają się wyłącznie na uzupełnieniu meta znaczników czy modyfikacji nagłówków, dlatego też warto skorzystać z usług doświadczonej agencji marketingowej, która doskonale wie, jakie kroki należy wykonać, aby strona osiągnęła sukces w sieci. Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale również marketingiem, doradztwem, projektowaniem, tworzeniem contentu czy programowaniem. Umożliwiamy pozyskiwanie linków z witryn zewnętrznych czy prowadzenie profilu firmy w Social Media. W zasadzie nasze możliwości są nieograniczone – zależy nam głównie na budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy w sieci.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Wieliczka – co oferujemy?

Współpracę opieramy na wzajemnych relacjach, dlatego też charakteryzuje nas indywidualne podejście – jedynie wówczas jesteśmy w stanie stworzyć ofertę w pełni spersonalizowaną. Realizacja przebiega w kilku krokach:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusja,
  • oferta współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie,
  • analiza i raport.

Zanim zaczniemy realizować projekt, klient musi zwrócić się do nas z zapytaniem ofertowym. Po nawiązaniu dyskusji dokładnie przedstawić nam powinien charakter prowadzonej działalności, swoje potrzeby, dotychczas prowadzone działania marketingowe oraz cele, jakie firma pragnie osiągnąć. Po otrzymaniu dogłębnych informacji jesteśmy w stanie stworzyć ofertę w pełni spełniającą wszelkie oczekiwania. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty i tworzymy optymalną propozycję. Jej akceptacja uwieńczona jest podpisaniem umowy – osobiście lub zdalnie. Wówczas przystępujemy do właściwych działań – wdrażania w życie naszych założeń. Wszelkie prace wykonujemy starannie, bowiem sukces klienta jest również sukcesem naszej agencji. Zależy nam zatem na działaniu skutecznym, które w pełni go zadowoli.

Po upłynięciu określonego w umowie czasu starannie sporządzamy raport z przeprowadzonych przez nas działań, w którym zawarte są efekty współpracy.