Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Przepisywanie Tekstów

Posiadasz materiały video, zdjęcia lub skany dokumentów, które potrzebujesz przepisać? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dostarczymy Ci gotowe teksty w ustalonym wcześniej formacie.

Content
Zaczynajmy
#Webdesign
Agencja marketingowa SEOHeroes

Przepisywanie tekstów 

Trafiłeś tutaj więc zapewne chciałbyś skorzystać z usługi przepisywanie tekstów. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie to zadanie. Tłumaczymy teksty z wszelakich materiałów t.j. nagrania dźwiękowe, nagrania wideo, teksty w formie papierowej, pdf’y, e-booki, książki, maszynopisy i wiele więcej. Zajmujemy się przepisywaniem zarówno polskich tekstów, jak i zagranicznych. Odwzorujemy tekst w 100%, możesz być pewien, że będzie on zgodny z oryginałem, pozbawiony błędów. Na terenie okolic Krakowa możesz odebrać zamówienie lub dostarczyć materiały osobiście. Jeśli szukasz zespołu, który w profesjonalny zespół zajmie się przepisaniem tekstów, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Zobacz co możemy ci zaoferować.

Naszym klientom korzystającym z usługi – przepisywanie testów – gwarantujemy:

  1. Szybki termin realizacji zamówienia
  2. Atrakcyjne ceny za przepisanie tekstu (rozliczenie godzinowe)
  3. Terminowość
  4. Poprawność przepisanych tekstów
  5. Zniżki przy stałej współpracy
  6. Możliwość korzystania z innych usług w niższych cenach

Dbamy o relację z naszymi klientami i ich zadowolenie, dlatego nasza współpraca trwa przez długie lata. W firmie posiadamy wielu copywriterów, którzy podejmą się każdego zamówienia związanego z przepisywaniem tekstów w języku polskim. Usługę realizowaliśmy na bazie różnorodnych materiałów źródłowych, jeśli tylko tekst jest czytelny, to zajmiemy się resztą!

przepisywanie tekstów

Przepisywanie tekstów – jak wygląda współpraca

Przy mniejszych zleceniach współpraca odbywa się w oparciu o fakturę. Przepisujemy tekst, a po wyliczeniu czasu, który poświęciliśmy na zlecenie, określamy cenę i wystawiamy dokument.

Przy większych zamówieniach podpisujemy z klientem umowę, któremu gwarantujemy stałą stawkę godzinową oraz pełną dyskrecję, a także odpowiednie zabezpieczenie otrzymanych dokumentów / materiałów do przepisania. Dzięki umowie nawet gdy klient wróci z ponowną prośbą przepisania teksu po kilku miesiącach, to może być pewny, że otrzyma te same warunki co przy poprzedniej współpracy.

Oczywiście, jeśli zlecone materiały do przepisania są tajne lub chciałbyś mieć zabezpieczenie, że nie trafią w niepowołane ręce, to możemy podpisać umowę o poufności. Dążymy do maksymalnego zwiększenia satysfakcji naszych klientów. Chcemy, aby czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni z naszych usług.

Przepisywanie tekstów – wyceń bezpłatnie usługę w naszej agencji marketingowej SEOheroes. Zapraszamy również na stronę naszej agencji interaktywnej Heron Art Network.

Wycena indywidualna

Przepisywanie tekstów wyceniamy indywidualnie w zależności od rozmiaru zlecenia, od formy tekstu do przepisania oraz tematyki (lekka lub specjalistyczna). Zapraszamy do współpracy.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena przepisywania tekstów

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę usługi - przepisywanie tekstów

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij