Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Prowadzenie
Social Media

Poprowadzimy Twoje media społecznościowe budując profesjonalny wizerunek firmy. Zapewniamy opracowanie i publikację wpisów, promocję oraz kompleksowe raportowanie działań.

Social Media
Zaczynajmy
#Content Marketing
Poprowadzimy Twoje media społecznościowe

Zbudujemy dla Twojej firmy
profesjonalne profile w Social Media

Marketing w Social media to niezwykle skuteczna forma marketingu internetowego polegająca na tworzeniu i udostępnianiu treści w sieciach mediów społecznościowych po to, by osiągnąć cele  marketingowe i zbudować świadomość marki. Marketing w mediach społecznościowych obejmuje takie działania, jak publikowanie postów, zdjęć, filmów i innych treści, które zwiększą zainteresowanie odbiorców Twoją firmą i oferowanymi przez nią produktami czy usługami.  Dlaczego warto w niego zainwestować? No cóż… Czy chcesz tego, czy nie, Twoi klienci i tak już wchodzą w interakcje z innymi markami za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Dzięki ciekawym treściom, zagadkom, konkursom i zabawom, które wzbudzają ciekawość i angażują użytkowników, marki te wchodzą w nimi w dialog, budując przy tym pozytywny wizerunek, który przez znajomych dotrze także do innych odbiorców. W relacjach biznesowych, podobnie jak w małżeństwie, komunikacja to podstawa. Jeśli więc nie chcesz rozmawiać ze swoimi klientami, tracisz! Czas zaistnieć na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Dobrze prowadzona kampania w Social media może przynieść Twojej firmie spektakularny sukces.

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Analiza firmy

  Musimy poznać Cię lepiej

  W pierwszej kolejności musimy dokładnie poznać Twoją firmy, Twoje produkty lub usługi oraz dotychczasowe działania w zakresie Social Media. Po wstępnym zapoznaniu przygotujemy dla Ciebie strategię marketingową w obrębie mediów społecznościowych i wizję budowy profili. Przedstawimy również dokładne koszty prowadzenia Social Media przez naszą agencję marketingową.

  01.
 • Realizacja i promocja

  Zaczynamy działać!

  Zgodnie z przygotowanym harmonogramem nasi specjaliści od Social Media przygotują i opublikują dla Ciebie wysokojakościowe wpisy, zaangażują obserwujących do rozmowy, a także wypromują posty poprzez płatne kampanie reklamowe oraz poprzez publikacje na grupach. Wpisy będą publikowane w odpowiednich godzinach, aby uzyskać jak największe zasięgi.

  03.
 • Harmonogram prac

  Przygotujemy harmonogram działań

  Przed rozpoczęciem prac rozpiszemy miesięczny harmonogram działań, który zarówno ułatwi prace naszym specjalistom, jak i umożliwi Ci zapoznanie się z planem działania. Stworzymy zarys tematów, jakie będziemy chcieli poruszyć, jakie działania promocyjne dla postów będziemy chcieli wdrożyć i z jakimi budżetami pieniężnymi. Później zostanie nam wyłącznie realizacja założeń.

  02.
 • Raport z prowadzonych działań

  Zobacz, co udało nam się zrealizować

  Jak przy każdej usłudze na koniec miesiąca przesyłamy raport z działań, które udało nam się zrealizować. W raporcie znajdziesz opublikowane wpisy, statystyki wyświetleń, opisane działania promocyjne i ich efekty oraz plany na kolejny miesiąc.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena prowadzenia Social Media

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę prowadzenia mediów społecznościowych

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij