Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Warszawa

Social Media są obecnie jednym z najważniejszych kanałów związanych z prowadzeniem strategii marketingowej. Umiejętne budowanie świadomości marki pozwala na zwiększenie popularności firmy wśród potencjalnych Klientów. Media społecznościowe są doskonałym miejscem do prezentowania swoich możliwości. Warto działania tego typu powierzyć firmie, która doskonale wie, jak poruszać się po Instagramie, Facebooku czy Twitterze.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Interesujące publikacje w mediach społecznościowych

Zajmujemy się budową profesjonalnego wizerunku firmy. Tworzymy i udostępniamy treści zarówno tekstowe, jak i graficzne – klient otrzymuje zatem kompleksową obsługę z zakresu Social Media. Publikacja ciekawych zdjęć i filmów w połączeniu z interesującą tekstem to idealna możliwość promocji firmy. Produkty bądź usługi ukazane za pośrednictwem serwisów społecznościowych trafić mogą do znacznie większego grona odbiorców. Rezygnacja z obecności w Social Media sprawia, iż firmy świadomie wybierają brak określonych z tego tytułu korzyści.

Współcześnie działająca firma doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest docieranie do potencjalnego klienta za pośrednictwem różnych kanałów. Działania angażujące użytkowników we wszelkiego typu interakcje mają ogromny wpływ na pozytywny odbiór marki. Komunikacja jest bowiem ogromną siłą dającą nieograniczone możliwości.

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Warszawa – warunki współpracy

Naszym klientom oferujemy wielowymiarowe wsparcie z zakresu stworzenia odpowiedniej strategii marketingu internetowego. Poszczególne etapy współpracy opierają się na:

 • analizie firmy,
 • realizacji i promocji,
 • harmonogramie prac,
 • raporcie prowadzonych działań.

Dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez firmę produktami bądź usługami to gwarancja późniejszego sukcesu. Znając charakter marki oraz oczekiwane grono odbiorców, jesteśmy w stanie przygotowywać odpowiednio zoptymalizowane treści, tak aby przynosiły one spodziewane korzyści.

Zespół specjalistów tworząc wysokojakościowe wpisy oraz promując je za pośrednictwem płatnych kampanii reklamowych bądź publikacji w grupach sprawi, iż użytkownicy chętnie dzielić się będą informacjami zawartymi w postach. Zwracamy uwagę na każdy aspekt – np. godzinę publikacji, wybieramy bowiem taką, która uzyska jak największe zasięgi.

Opracowujemy miesięczny harmonogram, pozwalający na zapoznanie się z planem działania. Firma zna zatem proponowane tematy przed ich publikacją w mediach społecznościowych. Ostatnim etapem współpracy jest miesięcy raport z prowadzonych działań. Tak prowadzona realizacja powtarzana jest w każdym nowym miesiącu.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813