Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Szczecin

Kompleksowa, a przede wszystkim skuteczna strategia marketingowa, bezpośrednio wpływa, na osiągniecie przez firmę sukcesu. Bardzo ważne jest zatem dobranie odpowiednich działań, które zwiększą świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Jako agencja marketingowa Szczecin oferujemy pełną obsługę firm z zakresu marketingu internetowego.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Szeroki zakres usług

Oferujemy wiele usług, które opierają się na budowaniu wizerunku firmy w sieci. Głównym naszym założeniem jest pozycjonowanie stron internetowych, które dokładnie i sumiennie przeprowadzone umożliwia pojawienie się witryny na wysokim miejscu w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja strony wymaga jednak znacznie więcej wysiłku niż wyłącznie uzupełnienie meta znaczników czy modyfikacja nagłówków.

Spektrum naszych działań obejmuje nie tylko pozycjonowanie strony, ale również marketing internetowy, doradztwo, projektowanie, tworzenie contentu czy programowanie. Jesteśmy zatem w stanie stworzyć stronę od podstaw, a następnie pomóc firmie zyskać popularność w przestrzeni internetowej.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Szczecin – zauważalne efekty współpracy

Współpraca z nami opiera się na kilku zasadniczych etapach, które odpowiednio i dokładnie przeprowadzone umożliwiają kompleksową pomoc – są to:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusja,
  • oferta współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie,
  • analiza i raport.

Klient, decydując się na skorzystanie z naszych usług powinien wystosować w naszą stronę odpowiednie zapytanie, w którym dogłębnie przedstawi swoje potrzeby, działania, jakie dotychczas prowadzone były w związku z promocją firmy oraz cele, które chciałby osiągnąć poprzez współpracę z nami. Mając wyczerpujące informacje odnośnie charakteru firmy i jej oczekiwań, przygotowujemy odpowiednio dopasowaną ofertę zawierającą: zakres prac, informacje o warunkach współpracy, koszty oraz plany, jakie będziemy realizować w związku z prowadzonymi działaniami.

Po zaakceptowaniu przez klienta naszego planu działań dochodzi do podpisania umowy – osobiście lub zdalnie. Wówczas zaczynamy właściwe działania związane z marketingiem internetowym. Realizujemy plany zawarte w ofercie, jednocześnie na bieżąco informując klienta, jakie prace podejmujemy oraz na jakim etapie jest nasza realizacja. Po minięciu ustalonego ówcześnie czasu sporządzamy raport obejmujący dokładną analizę efektów. Jest to czas, gdy klient doskonale może zauważyć, jak nasze działania przyczyniły się do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.