Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Nowoczesna prezentacja oferty

Katalog produktów

Prowadzenie sklepu bądź hurtowni wiąże się z koniecznością prezentacji oferty – jej atrakcyjna forma zachęci potencjalnego klienta lub kontrahenta do nawiązania współpracy. SEO Heroes pomoże Twojej firmie w stworzeniu profesjonalnego katalogu produktów!

Katalog produktów Katalog produktów

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Katalog do 30 stron

100 zł netto


stronę

Czas realizacji: indywidualny

Katalog 30 stron +

75 zł netto


stronę

Czas realizacji: indywidualny

Jaki jest cel posiadania katalogu produktów?

Katalog produktów umożliwia szczegółowe zaprezentowanie oferty. Hurtowania, która oferuje ogromną ilość towarów, w przejrzysty i spójny sposób przybliżyć może poszczególne produkty. Przedstawiciel handlowy odbywający spotkanie z klientem lub kontrahentem wyposażony w katalog produktów, prezentuje się znacznie bardziej profesjonalnie.

Katalog wykorzystywany jest również w firmach, które oferują wszelkiego typu usługi. Jakie wówczas pełni zadanie?

  • Zawiera opis firmy – historię założenia, najważniejsze wartości oraz cele.
  • Prezentuje dotychczasowe realizacje oraz efekty współpracy.
  • Może pełnić rolę katalogu okolicznościowego.

Jakie korzyści niesie za sobą katalog firmowy?

Przedstawiciel handlowy wręcza klientowi elegancką prezentację oferty. Nie rozprasza on uwagi klienta – przeglądając katalog, słucha jednocześnie informacji, jakie przekazuje mu przedstawiciel.

Odpowiedni projekt katalogu produktów jest doskonałą wizytówką firmy. Profesjonalne zdjęcia, spójne opisy oraz ceny tworzą harmonijną całość. Odbiorca, mając przed sobą interesującą i atrakcyjną ofertę, zdecydować się może na współpracę. Realizując projekt, bierzemy pod uwagę każdy element – identyfikację wizualną firmy, logo czy nazwę.

Dlaczego warto powierzyć to zadanie specjalistom?

Niezależnie od branży, profesjonalne podejście firmy cenione jest zarówno przez klientów, jak i kontrahentów. Zwyczajny i nudny katalog produktów nie zainteresuje odbiorcy do skorzystania z oferty. Decydując się na współpracę z SEO Heroes otrzymujesz gwarancję doskonałego i unikatowego projektu. Każdą realizację tworzymy w oparciu o dokładną analizę konkurencji oraz aktualnych trendów. Na bieżąco śledzimy rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystać nadarzającą się okazję do promocji. Katalog produktów jest jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy, dlatego bardzo ważne jest jego dopasowanie do wizytówki czy strony internetowej.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją