Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie sklepów Lublin

E-handel odgrywa ogromną rolę w przestrzeni internetowej. Coraz więcej sprzedawców decyduje się na oferowanie różnego typu produktów za pośrednictwem sklepów internetowych. Oferujemy profesjonalne tworzenie sklepów Lublin w pełni przejrzystych i przyjaznych dla użytkowników. Są to niezwykle istotne cechy, bowiem potencjalny klient oczekuje od strony łatwej i bezproblemowej obsługi. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, iż w przypadku pojawienia się jakichkolwiek trudności związanych z dokonaniem w obrębie sklepu transakcji, użytkownik może ja opuścić i zwrócić się do konkurencji.

Sklep internetowy dostosowany do potrzeb

Projekty tworzymy w oparciu o system Prestashop, dzięki czemu są one intuicyjne i funkcjonalne. Przemyślana struktura zgodna z zasadami UX stanowi gwarancję osiągnięcia oczekiwanych zysków. Wykonanie realizacji od podstaw pozwala na zastosowanie w niej wszelkich wymaganych rozwiązań. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które umożliwiają pełne dopasowanie sklepu do potrzeb i preferencji. Dbamy o wprowadzanie maksymalnych zabezpieczeń, które umożliwiają dokonywanie transakcji w sposób bezpieczny. Odpowiednia optymalizacja zapewnia późniejsze dostosowanie sklepu internetowego do działań marketingowych i promocyjnych.

Wybór domeny, skryptu oraz konfiguracja to działania, które warto powierzyć doświadczonej agencji. Posiadana przez nas wiedza sprawia, iż doskonale znamy realia oraz trendy panujące w świecie wirtualnym. Jesteśmy zatem w stanie wykonać realizację, która posiadać będzie wszelkie wymagane cechy. Decydując się na wielowymiarową współpracę, klient otrzymuje pewność stworzenia miejsca idealnego, które generować będzie wysokie zyski.

 

 

Tworzenie sklepów Lublin – intuicyjny projekt

E-handel bywa niekiedy niezwykle wymagający. Internetowa przestrzeń charakteryzuje się dynamicznymi zmianami, które wymagają odpowiedniego dostosowania. Nieustanne monitorowanie pojawiających się trudności pozwala na szybką reakcję i całkowite zniwelowanie problemu. Nasze projekty charakteryzuje maksymalne wykorzystanie potencjału, jaki otrzymujemy od strony internetowej. Oczywiście istotną rolę odgrywa charakter oferowanego asortymentu, jednak jest on jednym z elementów składowych. Fachowa opieka nad stroną to wiele korzyści, których sprzedawca samodzielnie nie byłby w stanie sobie zapewnić.

Oferujemy kilka możliwości odnośnie wyboru oferty. W zależności od jej rodzaju i charakteru cena może nieco się od siebie różnić. Jednak każdą z naszych realizacji charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dbałość o najmniejszy szczegół.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813