Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie sklepów Poznań

Prowadzenie sprzedaży internetowej wymaga od sprzedawcy włożenia we wszelkie działania sprzedażowe wiele wysiłku. Sukces składa się bowiem z wielu składowych, których odpowiednie zastosowanie umożliwia osiągnięcie wymaganych zysków. Oferujemy profesjonalne tworzenie sklepów Poznań w pełni przystosowanych do użytkowników.

Intuicyjnie skonstruowana strona internetowa

Intuicyjnie wykonana strona pozwala na łatwe się po niej poruszanie, dzięki czemu potencjalny klient nie będzie miał żadnych trudności z jej obsługą. Jest to niezwykle istotny aspekt, bowiem w przypadku problemów związanych z wykonaniem określonych działań w obrębie sklepu internetowego, może on zdecydować się na jego opuszczenie i wybranie podobnego produktu u konkurencji.

Dbamy o wykonanie przemyślanej struktury zgodnej z zasadami UX. Przygotowane przez nas miejsce jest zatem przejrzyste i przyjazne. Opiera się ono na odpowiednio skonstruowanym skrypcie, który tworzony jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów. Jesteśmy w stanie od podstaw przeprowadzić wszelkie działania, tak aby projekt w pełni spełniał wszelkie potrzeby i oczekiwania. Wdrażamy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu oferujemy stronę doskonale przystosowaną do panujących trendów. Stosujemy maksymalne zabezpieczenia, pozwalające na odpowiednie zabezpieczenie sklepu internetowego. Potencjalny klient otrzymuje zatem pewność, iż wszelkie czynności wykonane na stronie będą odpowiednio przeprowadzone.

 

Tworzenie sklepów Poznań – wielowymiarowa współpraca

Projekty tworzymy w oparciu o szablon Prestashop, tworząc nie tylko skrypt, ale  dostosowując wszelkie funkcje sklepu do jego przeznaczenia. Zapewniając stronie wymaganą optymalizację, przygotowujemy ją na późniejsze działania związane z czynnościami marketingowymi oraz promocją.

Właściwy wybór domeny, skrypt i konfiguracja to gwarancja sukcesu. Nie należy jednak zapominać o odpowiedniej opiece i monitorowaniu zmieniającej się rzeczywistości internetowej. W momencie pojawienia się jakichkolwiek trudności szybka reakcja umożliwia zniwelowanie wszelkich problemów. Ogromną rolę w e-handlu odgrywa oczywiście oferowany asortyment, powinniśmy jednak pamiętać, iż niezwykle istotne jest odpowiednie dostosowanie strony do określonej grupy odbiorców.

Nawiązując współpracę z naszą agencją, klient otrzymuje kompleksowo wykonaną usługę, która w pełni dostosowana jest do jego potrzeb i preferencji. W zależności od oczekiwań istnieje kilka możliwości stworzenia sklepu internetowego, jednak łączy je jedna cecha – niezwykła dbałość o każdy szczegół.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813