Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Pokaż profesjonalne podejście

Papier firmowy

Spotkanie biznesowe to ważne wydarzenie dla Twojej marki. Jego celem jest nawiązanie współpracy z kontrahentem, partnerem lub klientem. Profesjonalny wizerunek firmy wzbudzi szacunek i zainteresowanie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o każdy szczegół – np. teczki ofertowe. W SEO Heroes stworzymy dla Ciebie doskonały i unikatowy projekt!

Teczki ofertowe są jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy. Powinny być zatem spójne z kolorystyką marki oraz logo. Warto dysponować firmową teczką w momencie podpisywania umowy – wówczas wszystkie najważniejsze dokumenty umieszczone mogą być w jej wnętrzu. Dodatkowym atutem teczki jest możliwość zareklamowania firmy na jej powierzchni. Format A4 daje nieograniczone możliwości, nasi graficy doskonale wiedzą, jak wykorzystać drzemiący w nim potencjał.

Papier firmowy Papier firmowy

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

1 papier firmowy

350 zł netto


Papier firmowy

Czas realizacji: do 3 dni

Pakiet 2 projektów

500 zł netto


Papier firmowy

Czas realizacji: do 4 dni

Rodzaje projektowanych teczek

Niezależnie od Twoich oczekiwań, jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rodzaj teczki – z praktycznym otwarciem na gumkę, miejscem przeznaczonym na wizytówkę lub zanotowanie kontaktu. Podczas tworzenia projektu wykorzystujemy unikatowe rozwiązania, które z pewnością przyciągną wzrok.

W jakich sytuacjach projektujemy teczki ofertowe?

  • Start nowej kampanii promocyjnej.
  • Udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych, wydarzeniach firmowych.
  • Z przeznaczeniem na umieszczenie w nich dokumentów firmowych.
  • Z okazji świąt lub innych okoliczności.

Jak projektujemy teczkę ofertową?

Początek współpracy opieramy na zapoznaniu się z charakterem firmy. W rozmowie poinformujesz nas, czego oczekujesz od teczki firmowej. Musimy zapoznać się z wytycznymi odnośnie kolorystyki firmy, Księgi znaków lub Księgi Identyfikacji Wizualnej. W momencie otrzymania wszystkich, potrzebnych nam informacji rozpoczynamy analizę konkurencji oraz obecnych trendów. W oparciu o uzyskaną wiedzę tworzymy projekt i przesyłamy go do akceptacji. Oczywiście przygotowani jesteśmy na naniesienie ewentualnych modyfikacji oraz poprawek.

Kreatywnie podchodzimy do każdego projektu, wykorzystując unikalne rozwiązania oraz wyróżniające się na tle konkurencji elementy. Decydując się na współpracę z SEO Heroes otrzymujesz gwarancję doskonale stworzonej teczki, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim zachwycać będzie wizualną oprawą.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją

    Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.