Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Profesjonalna wizytówka to podstawa każdego przedsiębiorcy

Projektowanie wizytówek

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne, kreatywne wizytówki, które zbudują profesjonalny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że ludzie często oceniają oczami, gdy zobaczą nowoczesny i niekonwencjonalny projekt, to z pewnością ponownie wrócą do rozmów.

Projektowanie wizytówek Projektowanie wizytówek

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną wizytówkę

Kreatywny projekt pozwoli Ci zaintrygować Twoich partnerów biznesowych

Uważasz, iż klasyczne wizytówki to wręcz przysłowiowy przeżytek, a więc coś czego nie jest warto posiadać, dysponować i wykorzystać? Zatem wiedz jedno, jesteś w bardzo dużym błędzie, w dalszym ciągu to właśnie wizytówki zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych metod przekazywania informacji, promowania danej firmy czy udostępnianiu o niej samych danych.

Wizytówka 1-stronna

400 zł netto


Wizytówka biznesowa

Czas realizacji: do 2 dni

Wizytówka 2-stronna

500 zł netto


Wizytówka biznesowa

Czas realizacji: do 2 dni

Jak stworzyć odpowiednią wizytówkę?

Wizytówka powinna być tworzona od podstaw, zaprojektowana przez fachowca, jaki zadba o wszystkie szczegóły i detale z nią związane, niekiedy uświadomi nam również co ma się na niej najzwyczajniej w świecie znaleźć. Wizytówka jest formą promowania się, lecz nie wolno zapominać o innych ważnych aspektach a mianowicie prezentowania się za jej pośrednictwem, czyli co oczywiste uwzględnienie samego odbiorcy. Dopasowanie czcionki, jej rozmiaru czy wielkości wszystkich elementów, w tych loga czy informacji o naszej firmie, to tylko niektóre zalety oraz argumenty dla których stworzenie takiej wizytówki od podstaw ma co oczywiste uzasadniony sens. Dodatkowo mamy pewność, iż taka wizytówka będzie indywidualnie dostosowana pod względem jej roli, przeznaczenia i funkcji którą de facto ma pełnić.

Dalej masz wątpliwości czy warto posiadać własne wizytówki?

Jeżeli dalej masz wątpliwości, iż dobrym rozwiązaniem jest posiadanie własnych wizytówek, zaprojektowanych oraz stworzonych przez firmę która oferuje takie usługi, to zastanów się ile ty takich posiadasz. Większość przedsiębiorców, kontrahentów a nawet zwykłych osób w dalszym ciągu chowa wizytówki do portfela, ze względu na ich swoistą wielkość nie lądują one w koszu na śmieci, a wręcz uważamy, iż kiedyś mogą okazać się nader przydatne. Im ciekawiej zaprojektowana i wykonana wizytówka, tym bardziej informacja na niej zawarta zapada nam w pamięci, dlatego tak ważną kwestią jest skorzystanie z usług kogoś, kto je dla nas wykona. Możemy być pewni, iż takie wizytówki to coś wartościowego, co w dalszym ciągu warto ofiarować klientowi czy kontrahentowi, to jedna z metod na promowanie naszej firmy i to w bardzo skuteczny oraz efektywny dla niej sposób.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją

    Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.