Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Projektowanie
Wizytówek

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne, kreatywne wizytówki, które zbudują profesjonalny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że ludzie często oceniają oczami, gdy zobaczą nowoczesny i niekonwencjonalny projekt, to z pewnością ponownie wrócą do rozmów.

Design
Zaczynajmy
#Webdesign
Profesjonalna wizytówka to podstawa każdego przedsiębiorcy

Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną wizytówkę
Kreatywny projekt pozwoli Ci zaintrygować Twoich partnerów biznesowych

Uważasz, iż klasyczne wizytówki to wręcz przysłowiowy przeżytek, a więc coś czego nie jest warto posiadać, dysponować i wykorzystać? Zatem wiedz jedno, jesteś w bardzo dużym błędzie, w dalszym ciągu to właśnie wizytówki zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych metod przekazywania informacji, promowania danej firmy czy udostępnianiu o niej samych danych.

Jak stworzyć odpowiednią wizytówkę?

Wizytówka powinna być tworzona od podstaw, zaprojektowana przez fachowca, jaki zadba o wszystkie szczegóły i detale z nią związane, niekiedy uświadomi nam również co ma się na niej najzwyczajniej w świecie znaleźć. Wizytówka jest formą promowania się, lecz nie wolno zapominać o innych ważnych aspektach a mianowicie prezentowania się za jej pośrednictwem, czyli co oczywiste uwzględnienie samego odbiorcy. Dopasowanie czcionki, jej rozmiaru czy wielkości wszystkich elementów, w tych loga czy informacji o naszej firmie, to tylko niektóre zalety oraz argumenty dla których stworzenie takiej wizytówki od podstaw ma co oczywiste uzasadniony sens. Dodatkowo mamy pewność, iż taka wizytówka będzie indywidualnie dostosowana pod względem jej roli, przeznaczenia i funkcji którą de facto ma pełnić.

Dalej masz wątpliwości czy warto posiadać własne wizytówki?

Jeżeli dalej masz wątpliwości, iż dobrym rozwiązaniem jest posiadanie własnych wizytówek, zaprojektowanych oraz stworzonych przez firmę która oferuje takie usługi, to zastanów się ile ty takich posiadasz. Większość przedsiębiorców, kontrahentów a nawet zwykłych osób w dalszym ciągu chowa wizytówki do portfela, ze względu na ich swoistą wielkość nie lądują one w koszu na śmieci, a wręcz uważamy, iż kiedyś mogą okazać się nader przydatne. Im ciekawiej zaprojektowana i wykonana wizytówka, tym bardziej informacja na niej zawarta zapada nam w pamięci, dlatego tak ważną kwestią jest skorzystanie z usług kogoś, kto je dla nas wykona. Możemy być pewni, iż takie wizytówki to coś wartościowego, co w dalszym ciągu warto ofiarować klientowi czy kontrahentowi, to jedna z metod na promowanie naszej firmy i to w bardzo skuteczny oraz efektywny dla niej sposób. 

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Koszt projektu wizytówek

Profesjonalna wizytówka (business card) jednostronna lub dwustronna, która będzie godnie reprezentowała Twoją firmę u partnerów biznesowych. Zadbaj o własny wizerunek i wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Pokaż, że idzie ono z duchem czasu, również w kwestii materiałów reklamowych.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Zamów projekt wizytówek lub zadaj pytanie

Uzupełnij poniższy formularz i skontaktuj się z naszymi doradcami

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij