Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Gdańsk

Dobrze przemyślana strategia marketingowa gwarantuje firmie osiągnięcie sukcesu w sieci. Jako agencja marketingowa Gdańsk oferujemy wielowymiarową współpracę opartą na określonych działaniach, które bezpośrednio przyczyniają się do popularności marki. Wówczas natomiast możliwe jest pozyskanie większego grona klientów.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Podejmując współpracę, oferujemy klientom szeroki zakres usług, których celem jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Kompleksowe budowanie profesjonalnego wizerunku firmy opiera się bowiem nie tylko na odpowiedniej optymalizacji meta znaczników czy modyfikacji nagłówków, ale przede wszystkim na dokładnych i starannych działaniach. Dlatego też klient otrzymuje od nas wsparcie w zakresie pozycjonowania, marketingu, doradztwa, projektowania, tworzenia contentu czy programowania. Jesteśmy zatem w stanie w pełni zaopiekować się stroną internetową naszego klienta.

Ponadto oferujemy również możliwość pozyskiwania linków z serwisów zewnętrznych oraz prowadzenie profili w Social Mediach – tworzenie i publikację wysokojakościowych wpisów. Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, iż doskonale wiemy, jakie działania zastosować w celu osiągnięcia określonych korzyści.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Gdańsk – najważniejsze etapy

Decydując się na współpracę z naszą agencją, klient otrzymuje kompleksową obsługę opartą na kilku krokach, obejmują one:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusję,
  • ofertę współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie,
  • analizę i raport.

Zanim przystąpimy do właściwych działań, klient skierować do nas musi zapytanie w celu nawiązania współpracy. Dostarczyć nam powinien wyczerpujących informacji odnośnie potrzeb, możliwości finansowych oraz celów, jakie chce, żeby zostały osiągnięte. Po dogłębnym zapoznaniu się z wszelkimi otrzymanymi informacjami przygotowujemy indywidualną i spersonalizowaną ofertę, która zawiera: zakres prac, informacje o warunkach współpracy, koszty oraz przyszłe plany. Dbamy, aby przedstawione przez nas planowane działania przyniosły jak najlepsze efekty. Sukces naszych klientów bezpośrednio bowiem wiąże się z sukcesem naszej agencji, dlatego też dopracowujemy każdy szczegół naszych realizacji.

Po zaakceptowaniu przedstawionej przez nas oferty następuje podpisanie umowy – osobiście bądź zdalnie. Następnie przychodzi czas na właściwe działanie – wdrażanie naszych planów w życie. W momencie upłynięcia określonego czasu przedstawiamy klientowi dokładny raport, zawierający analizę prowadzonych dotychczas prac oraz efekty, jakie osiągnęliśmy.