Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Olsztyn

Budowa profesjonalnego wizerunku firmy w sieci to gwarancja osiągnięcia przez markę sukcesu. Niestety wiele biznesów nie dysponuje stroną internetową i nie prowadzi działań marketingowych. Jako agencja interaktywna Olsztyn oferujemy wsparcie oraz pomoc w zakresie zaistnienia w sieci.

Pełna opieka nad firmą

Posiadamy w swoim zespole specjalistów z wielu dziedzin, jesteśmy zatem w stanie kompleksowo zająć się każdą firmą. Tworzymy witryny internetowe, sklepy, blogi oraz innego typu portale przyjazne dla użytkowników. Łatwe poruszanie się po stronie sprawia, iż użytkownik bez problemu znajdzie w jej obrębie wymagane informacje. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu witryna jest intuicyjna w obsłudze. Bardzo ważne jest maksymalne dostosowanie jej do potrzeb i preferencji potencjalnego klienta. Jeżeli natrafiłby on na jakiekolwiek trudności na stronie, istniałoby ryzyko, że ją opuści i zwróci się do konkurencji. Istotną rolę odgrywają również umieszczony na witrynie tekst. Wysokiej jakości content powinien być odpowiednio rozmieszczony. Zajmujemy się przygotowywaniem wartościowych treści, które generują wysoki ruch na stronie. Dużą uwagę przywiązujemy do pozycjonowania, wykonując je starannie i sumiennie. Działania te pozwalają na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Zajmujemy się również przygotowywaniem kampanii reklamowych, które następnie skutecznie wdrażamy poprzez kanały komunikacyjne. Współczesna firma koniecznie musi być obecna w mediach społecznościowych. Ze względu na ich ogólnoświatowy charakter, informacje zamieszczone na Facebooku, Instagramie bądź Twitterze trafić mogą do użytkowników z całego świata.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Olsztyn – popularność firmy w sieci

Dbamy o zwiększenie widoczności w sieci każdej firmy, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Potencjalny klient odwiedzający stronę internetową oczekuje profesjonalnego podejścia. Jego zaufanie umożliwia budowanie wzajemnej relacji. Powielane treści nie są dla niego w żaden sposób atrakcyjne, dlatego tak ważny jest unikatowy content. Nieustannie śledzimy trendy oraz nowinki technologiczne, dzięki czemu maksymalnie dopasowujemy działania do charakteru firmy.

W każdym momencie klient informowany jest o prowadzonych pracach. Współpraca z naszą agencją interaktywną to gwarancja efektów zarówno od razu, jak i w dłuższej perspektywie czasowej.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813