Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Wordpress

Specjaliści WordPress

Agencja WordPress zajmuje się obsługą stron internetowych opartych na systemie CMS WordPress. Jeśli poszukujesz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których żadne wdrożenie nie będzie stanowiło problemu, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nasza agencja WordPress na stałe obsługuje ponad 100 firm, których strony oparte są o system WordPress. Zapewniamy im stały rozwój, stabilność, niezwłoczne usuwanie usterek i pełne doradztwo. Klienci agencji są naszymi partnerami, a my chcemy zadbać, aby ich wizerunek Internetowy był nieskazitelny. Czym zajmują się nasi specjaliście WordPress?

 1. Bieżąca opieka nad stronami WordPress (aktualizacje, naprawy usterek, doradztwo, backupy)
 2. Tworzenie nowych stron opartych o system CMS WordPress (redesign, budowanie strona dla nowych inwestycji partnerów, tworzenie Landing Page pod kampanie promocyjne)
 3. Wdrażanie nowych funkcjonalności, tworzenie dedykowanych modułów
 4. Integracje z systemami zewnętrznymi po API / plikach XML, CSV
 5. Optymalizacje pod kątem szybkości, optymalizacje pod GTMetrix / Google Page Insignts
 6. Oferowanie, proponowanie nowinek technologicznych, propozycji rozwoju stron

Bezpłatna wycena obsługi Wordpress

Napisz do naszych programistów Wordpress

  Jak wygląda współpraca z naszą Agencją Wordpress?

  Rozpocznij współpracę ze specjalistami Wordpress

  Pamiętaj – współpraca z agencją WordPress Seoheroes nie zobowiązuje Cię do niczego! Nie musisz podpisywać wieloletnich umów. Możesz zarówno wykupić godziny programistyczne wyłącznie na jedno wdrożenie, jak i zakupić większy pakiet zapewniając sobie stałe wsparcie w niższych cenach. Nasi specjaliści WordPress czekają na Twoją firmę! Przekonaj się, że warto zainwestować w doświadczonych programistów.

  Krok 01

  Kontakt mailowy z agencją Wordpress

  Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszych programistów WordPress. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

  Krok 03

  Stała współpraca ze specjalistami Wordpress

  Otrzymujesz prywatnego opiekuna i panel do zarządzania projektami. Na bieżąco estymujemy i wykonujemy zlecone zadania na Twojej stronie. Masz stały wgląd do pozostałych w pakiecie godzin WordPress.

  Krok 02

  Rozliczenie pakietu

  Wybierz pakiet programistyczny WordPress, dzięki któremu otrzymasz wsparcie w zakresie określonej liczby godzin. Po rozliczeniu pakietu zaczynamy działać!

  Krok 04

  Dostęp do wszystkich działów agencji SEOHeroes

  Poza usługami programistycznymi potrzebujesz również wsparcia grafika, copywritera lub osób od marketingu? Zaproponujemy Ci atrakcyjne ceny z uwagi na współpracę pakietową. Współpracuj z Agencją SEOHeroes.

  0 +
  Uruchomionych
  stron firmowych
  0 +
  Specjalistów WordPress w agencji

  Zobacz cennik naszej agencji Wordpress

  Cennik programistyczny specjalistów Wordpress

  180 zł netto


  za godzinę

  Zakup pojedynczej godziny programistycznej

  875 zł netto


  Pakiet 5 h

  W tym pakiecie wychodzi: 175 zł netto / h

  1720 zł netto


  Pakiet 10 h

  W tym pakiecie wychodzi: 172 zł netto / h

  5100 zł netto


  Pakiet 30 h

  W tym pakiecie wychodzi: 170 zł netto / h

  8350 zł netto


  Pakiet 50 h

  W tym pakiecie wychodzi: 167 zł netto / h

  16 500 zł netto


  Pakiet 100 h

  W tym pakiecie wychodzi: 165 zł netto / h

  25 600 zł netto


  Pakiet 160 h

  W tym pakiecie wychodzi: 160 zł netto / h

  Dlaczego warto uruchomić stronę na systemie WordPress?

  System WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS na świecie. Swoją popularność zdobył dzięki skalowalności, otwartości i funkcjonalności. Największą zaletą jest fakt, że możemy na nim zrobić praktycznie wszystko. Wystarczy posiadać wsparcie specjalistów WordPress, a żadne wdrożenie nie będzie problemem. WordPress posiada otwartą architekturę, dzięki czemu możemy wprowadzać w nim dowolne modyfikacje, pisać dedykowane moduły, czy przerabiać “core” (rdzeń) systemu. Tym samym jesteśmy w stanie przystosować system idealnie pod Twoją firmą.

  Dlaczego warto współpracować ze specjalistami WordPress?

  System choć bardzo rozbudowany, to posiada wiele aspektów, do których warto mieć wsparcie programistów. Mowa tu np. o najprostszej potrzebie, jaką są aktualizacje modułów i systemu WordPress. Choć ich wykonanie sprowadza się do kliknięcia jednego przycisku, to mogą one stworzyć błędy / problemy na stronie. Przykładowo moduł po aktualizacji może kolidować z innym. Dlatego też w naszej agencji WordPress wszelakie aktualizacje przeprowadzamy najpierw na serwerze roboczym i dopiero po weryfikacji wszystkiego przenosimy zmiany na produkcję.

  Programiści WordPress pozwolą Ci również wdrażać dedykowane rozwiązania pod Twoją firmę. Niekiedy to właśnie one podwyższają konwersję, wyróżniają firmę i zapewniają jej sukces. Nasi specjaliści mogą odpowiedzieć na Twoje wszelakie oczekiwania przerabiając stronę lub panel administracyjny, aby ułatwić / zoptymalizować Twoją pracę, generować wnikliwe raporty czy generować leady.

  Agencja WordPress – dlaczego warto współpracować właśnie z naszymi programistami?

  Na rynku można znaleźć wiele firm zajmujących się systemem WordPress z uwagi na jego popularność. Są to zarówno agencje WordPress, jak i freelancerzy. Dlaczego więc powinieneś współpracować właśnie z nami? Po pierwsze chodzi o doświadczenie i zespół. W SEOHeroes posiadamy programistów z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam wykonać profesjonalnie praktycznie każde wdrożenie. Nie mówimy tu wyłącznie o aktualizacji, a również innych, bardziej zaawansowanych wdrożeniach – integracje, dedykowane moduły, administracja serwerami (VPS, serwery dedykowane), administrowanie bazą danych itd. Tym samym w naszej agencji WordPress otrzymasz kompleksowe wsparcie, a nie będziesz musiał współpracować z wieloma podmiotami.

  Po drugie nie zostawimy Cię w potrzebie. Mniejsze firmy lub prywatne osoby często mają problem z brakiem czasu, zbyt dużą ilością zadań lub po prostu znikają z radarów na kilka tygodni / miesięcy. U nas taki problem Ci nie zagraża. W zespole posiadamy wielu Specjalistów WordPress, Project Managerów, którzy poprowadzą płynnie Twój projekt od początku do końca.

  Specjaliści WordPress do Twoich usług

  Nie musisz budować swojego wewnętrznego działu i martwić się, czy zatrudniłeś odpowiednich specjalistów. Współpracując z nami płacisz tylko wtedy kiedy masz potrzebę jakiegoś wdrożenia i płacisz tylko za nie. Masz pewność, że zapłacisz za działające rozwiązanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami. My utrzymujemy Twój zewnętrzny dział i dbamy o jego rozwój oraz najwyższą jakość wdrożeń. Właśnie dlatego współpraca z agencją WordPress i jej programistami jest tak korzystna.

  Zrób pierwszy krok

  Rozpocznij współpracę z naszą agencją Wordpress

   Ocena naszych Specjalistów Wordpress:  Agencja Wordpress uzyskała ocenę 5 na 52 oddanych głosów