Bezpieczne i skuteczne SEO

Pozycjonowanie stron

Chcesz osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania? SEO Heroes oferuje skuteczne pozycjonowanie stron firmowych oraz sklepów internetowych. Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak efektywnie wypozycjonować stronę w sieci. Oferujemy pełną transparentność – każdego miesiąca otrzymujesz od nas nie tylko raport pozycji, ale również raport zawierający dodane linki z portali zewnętrznych. Link bulding to ważny element budowy pozycji w sieci. Analizując nasze działania, przekonasz się, że warto było nam zaufać.

01

Audyt strony

02

Link Building

03

Stała rozbudowa strony

04

Raportowanie działań

Jak wyceniamy pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to usługa, której realizacja nie jest możliwa w odniesieniu do ustalenia konkretnej ceny miesięcznej. Wszystko zależy od środków finansowych przeznaczonych na działania SEO – im są one wyższe, tym efekty są szybsze i bardziej spektakularne. Większy budżet oznacza, iż nasi specjaliści są w stanie stworzyć większą ilość artykułów sponsorowanych, zawierających linki do strony internetowej. Ich obecność w sieci bezpośrednio przyczynia się do wzrostu pozycji domeny w wyszukiwarce Google.

W SEO Heroes oferujemy możliwość skorzystania z trzech pakietów SEO: minimum, optimum oraz maksimum. Wybór któregokolwiek z nich zależy wyłącznie od Ciebie – my skupiamy swoją uwagę na efektywnym jego wdrożeniu, tak aby widoczność strony internetowej rosła z każdym dniem.

Dlaczego nasz pozycjonowanie jest skuteczne?

Skutecznie prowadzone pozycjonowanie daje ogromne możliwości. Nasi specjaliści skupiają się na maksymalnym wykorzystaniu potencjału strony internetowej. Nie koncentrujemy się wyłącznie na kilku słowach, których wykorzystanie widoczne będzie po wielu miesiącach. Dążymy do wprowadzenia do TOP 3 jak największej ilości wartościowych fraz. Bierzemy pod uwagę wiele działań – Link Bulding, optymalizację, Keywords czy budowę contentu SEO.

Pozyskiwanie linków odbywa się w oparciu o mocną dywersyfikację profilu domeny. Realizujemy publikację artykułów sponsorowanych, marketing szeptany, komentarze na blogach czy lokalnych portalach. Z SEO Heroes pozycjonowanie jest w pełni bezpieczne i skuteczne!

Prywatny opiekun

1

Decydując się na współpracę, otrzymujesz prywatnego opiekuna, który będzie odpowiedzialny za koordynację wdrażanych działań

Umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem

2

Zadowolenie naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, iż każda nowa współpraca również przyniesie spodziewane efekty. Zapewniamy komfort i wygodę, oferując umowę na czas nieokreślony. Gwarantujemy oczekiwane rezultaty, jednocześnie umożliwiając 30-dniowe wypowiedzenie i rezygnację ze współpracy w każdym momencie.

SEO + Buzz marketing - podwójne korzyści

3

Oferta Link Building opiera się na pozyskiwaniu linków m.in. z forów tematycznych. Dysponujemy ogromną bazą serwisów, w obrębie których polecamy usługi oraz produkty naszych klientów. Wpis promocyjny to łatwa forma pozyskania potencjalnego klienta.

Pełna transparentność

4

Każdy miesiąc kończymy dokładnym raportem przeprowadzonych działań. Klient otrzymuje informacje odnośnie pozycji najistotniejszych fraz, ogólnej widoczności wenerowanej z narzędzia Senuto oraz wykaz pozyskanych linków. Raport umożliwia weryfikację i ocenę dotychczasowych działań.

Budowa contentu

5

Usługa pozycjonowania to również budowa treści na stronę internetową w odniesieniu do nowych fraz. Prawidłowa struktura SEO umożliwia osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Możliwe jest to dzięki powiązaniu witryny internetowej z dużą ilością słów kluczowych.

Możliwość współpracy przy innych usługach

6

W SEO Heroes oferujemy bogaty wachlarz usług. W skład naszej agencji wchodzi wiele działów, a każdy z nich to wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów. Świadczymy obsługę z zakresu działań graficznych, programistycznych czy marketingowych.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813