Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Poznań

Marketing internetowy to bardzo ważna część strategii budowania profesjonalnego wizerunku firmy w przestrzeni internetowej. Skutecznie prowadzone działania umożliwiają bowiem zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Jako agencja interaktywna Łódź oferujemy przygotowywanie, a następnie wdrażanie odpowiednich działań, które bezpośrednio przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu.

Wielowymiarowa i spersonalizowana pomoc

Kompleksową współpracę opieramy na tworzeniu strategii, która bezpośrednio wiąże się z budowaniem relacji pomiędzy firmą a użytkownikami Internetu. Jesteśmy w stanie zadbać o witrynę klienta od początku jej istnienia, tworzymy bowiem strony internetowe, sklepy, blogi oraz wszelkiego typu portale. Nasze realizacje charakteryzuje łatwa i bezproblemowa obsługa, wykorzystujemy bowiem najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Przyjazny dla użytkowania interfejs sprawia, iż wszelkie czynności w obrębie strony internetowej wykonywane są szybko i skutecznie.

Następnym krokiem jest przygotowanie wartościowego contentu oraz odpowiednie rozmieszczenie go na witrynie. Zoptymalizowana treść pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to wymagająca i pracochłonna czynność – przynosi jednak doskonałe efekty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Poznań – skuteczne budowanie wizerunku w Internecie

Swoją uwagę skupiamy również na tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych. Następnie wdrażamy je poprzez kanały komunikacyjne. Bowiem oferujemy również prowadzenie profilu firmy w Social Media. Facebook, Instagram czy Twitter to obecnie bardzo ważne miejsca w sieci. Firma nie powinna świadomie rezygnować z możliwości nawiązywania interakcji z użytkownikami, gdyż mogą być to potencjalni jej klienci. Nasi specjaliści starannie przygotowują wysokiej jakości treść tekstową oraz graficzną, która bezpośrednio trafia do odbiorców. Współczesny użytkownik Internetu ceni sobie oryginalne wpisy i docenia je znacznie bardziej niż powielane publikacje.

Zajmujemy się tworzeniem strategii marketingowych, które zwiększają widoczność firmy w sieci. Profesjonalny wizerunek w przestrzeni internetowej możliwy jest wyłącznie w momencie, gdy wszelkie prowadzone działania są ze sobą powiązane. Współpracę opieramy na wzajemnych relacjach z klientem, informując go nieustannie o prowadzonych czynnościach. Jest on zatem obecny na każdym etapie naszej realizacji. Przygotowując ofertę, szczególną uwagę zwracamy również na charakter prowadzonej działalności, dzięki czemu jest ona maksymalnie spersonalizowana i dostosowana do potrzeb klienta.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813