Zbudujemy twój wizerunek

Agencja Social Media Katowice

Marketing w sieci bezpośrednio przyczynia się do zwiększania popularności firmy. Obecność marki w mediach społecznościowych powinna być zatem obowiązkowa. Jako agencja Social Media Katowice oferujemy profesjonalną obsługę profilu firmy na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.

01

Zaplanowanie Harmonogramu

02

Opracowanie materiałów

03

Publikacja i interakcja

04

Analiza raportów

Możliwość nawiązania interakcji z Klientem

Zainteresowanie potencjalnego Klienta działalnością danego podmiotu wynikać może z wielu przyczyn. Bardzo ważne jest posiadanie strony internetowej, która pozwala na zapoznanie się z charakterem oferowanych usług bądź produktów. Jednak witryna okazać się może niewystarczająca. Jeżeli zależy nam na dotarciu do większego grona Klientów, powinniśmy prowadzić profile w obrębie najpopularniejszych portali. Wciąż wiele firm nie zdaje sobie sprawy z potęgi mediów społecznościowych. Wiąże się to zazwyczaj z brakiem wiedzy odnośnie obsługi Social Mediów. Chcąc umożliwić firmom założenie profesjonalnych profili, a następnie ich prowadzenie, oferujemy kompleksowe wsparcie. Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak poruszać się w przestrzeni internetowej. Przygotowujemy wartościowe wpisy, na które składają się wysokiej jakości treści tekstowe oraz graficzne. Atrakcyjne publikacje pozwalają na nawiązanie bezpośredniej interakcji z użytkownikami z całego świata.

 

 

 

 

 

Agencja Social Media Katowice – współpraca w kilku krokach

Współpraca z naszą agencją opiera się na kilku etapach. Każdy z nich jest sumiennie realizowany, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiastowo. Oto najważniejsze z nich:

 • analiza firmy,
 • realizacja i promocja,
 • harmonogram prac,
 • raport z prowadzonych działań.

Wsparcie rozpoczynamy od dogłębnego zapoznania się z charakterem prowadzonej działalności. Informacje odnośnie oferowanych usług lub produktów pozwalają nam na dopasowanie przyszłych publikacji do grona odbiorców. Sporządzamy indywidualną strategię marketingową oraz tworzymy wizję budowy profili w mediach społecznościowych. Wpisy zawierają treści tekstowe, graficzne, zdjęcia, filmy, konkursy, zabawy bądź zagadki. Publikacje skonstruowane są tak, aby bezpośrednio angażowały użytkowników do reakcji.

Harmonogram prac umożliwia Klientowi ciągłą kontrolę nad prowadzonymi przez nas działaniami oraz planowaną tematyką wpisów. Miesiąc kończymy sporządzeniem raportu, który ukazywał będzie analizę dotychczasowej pracy. Jest to doskonała forma, która ukazuje skuteczność i efektywność naszych publikacji.

Nasz Cennik.

Cena zawiera: przygotowanie tematów, zaprojektowanie unikalnych grafik, opracowanie merytorycznych treści, publikację postów, raportowanie działań.

400zł netto

4 posty miesięcznie na kanale społecznościowym

100 zł netto / post
680zł netto

8 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

85 zł netto / wpis
900zł netto

12 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

75 zł netto / wpis
1120zł netto

16 postów miesięcznie na kanale społecznościowym

70 zł netto / wpis
?Wycena indywidualna

Kampanie sponsorowane: Facebook i LinkedIn Ads

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa profili

2

Po rozpoczęciu współpracy przeanalizujemy Twoje profile i zadbamy o to, aby prezentowały najwyższy poziom jakości.

Unikalna szata graficzna

3

Dla każdej firmy przygotowujemy unikalną szatę graficzną, dzięki której wizerunek staje się spójny i przykuwa uwagę odbiorców.

Chwytliwe tematy i treści

4

Zadbamy o to, aby zbudować wartościowy i ciekawy dla odbiorcy przekaz, który zaangażuje go do interakcji.

Promocja sponsorowana

5

Chcesz rozszerzyć swoją społeczność? Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sponsorowane, aby Twoja marka dotarła do szerszego grona odbiorców.

Analiza działań

6

Każdego miesiąca analizujemy statystyki związane z publikacjami, aby dostarczać użytkownikom treści, które są dla nich interesujące.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813