Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Agencja Marketingowa
Kraków

Skutecznie prowadzone działania marketingowe to gwarancja sukcesu firmy. Jako agencja marketingowa Kraków oferujemy kompleksową opiekę z zakresu zwiększania świadomości firmy wśród potencjalnych klientów. Profesjonalnie budujemy wizerunek marki w Internecie, tworząc strategię dopasowaną zarówno do charakteru firmy, jak i również określonego grona odbiorców.

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Krok po kroku zbuduj z nami silną markę swojej firmy. Wybierz jedną z usług dostępnych w ofercie lub zleć nam przygotowanie kompleksowej strategii pod Twój budżet marketingowy. Wykorzystaj szeroką wiedzę naszych specjalistów, aby odnieść własny sukces w Internecie.

W naszej agencji otrzymasz prywatnego opiekuna i dostęp do kompleksowego wsparcia, nie tylko marketingowego, ale również w zakresie programowania, budowy contentu, czy tworzenia kreatywnych projektów reklamowych.

I wiele więcej ...

Opinie klientów

Zobacz co o nas
mówią i piszą

Marketing
Pan Marcin Woźniak wspierał naszą firmę w działaniach e-marketingowych, takich jak kampanie w social media, kampanie Adwords oraz buzz marketing. Skutecznie przyciągał klientów i budował świadomość naszej marki na rynku lokalnym. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
Gawor

Właściciel

Marketing
``Współpracę z firmą podjąłem decydując się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma obsłużyła mnie kompleksowo. Zrealizowali dla mnie sklep internetowy, a kolejno rozpoczęli jego promocje, która przekłada się na wysoką sprzedaż i realne zyski. Bardzo udana współpraca, którą zamierzam kontynuować jak najdłużej.``
Piotr Sierant

Właściciel

Marketing & Event
Znalazłem ich w Google i postanowiłem im zaufać. Teraz firma SeoHeroes wspiera mnie pod kątem kompleksowego marketingu mojej szkoły narciarskiej, spływu pontonowego oraz zajmuje się organizacją jednorazowych wydarzeń na stoku narciarskim. Do każdego powierzonego im zadania podchodzą bardzo profesjonalnie, co przekłada się na zainteresowanie moimi usługami. Bardzo polecam tę firmę.
Marcin Dziurny

Właściciel szkółki narciarskiej

Marketing & Webdesign
Prowadzę dom weselny Arkadia w Czasławiu, firma SeoHeroes skutecznie pomagała nam w promocji i pozyskiwaniu klientów. Dzięki niej zdecydowanie poprawiliśmy kondycję działalności. Dlatego też polecam usługi Seoheroes wszystkim firmom, które myślą o efektywnym i przemyślanym marketingu.
Dom Weselny Arkadia

CEO

Webdesign
Bardzo profesjonalna firma z partnerskim podejściem do klienta. Wszytko sprawnie i szybko, wszelkie poprawki wykonywane błyskawicznie. Jestem przekonany, że to nie był ostatni projekt, przy którym pracowaliśmy.
Jacek Kukiz

CEO

Webdesign
Panowie z SeoHeroes sumiennie, efektywnie i skutecznie wykonują swoje obowiązki. Przyznam również, że bez dodatkowych uwag i pytań przedłużyli okres obróbki strony internetowej o kilkanaście dni, zapewne wiedząc, że klient nie do końca wiedział, czego oczekiwać od swojej strony internetowej. Szczerze polecam!
Adamowitch

CEO

Webdesign
Z wielkim przekonaniem polecam Pana Konrada i jego zespół za rzetelność, profesjonalizm, terminowość, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i efektowną realizację. KEEP IT UP!
Agnieszka Nowińska

CEO

Webdesign
Świetna firma, a przede wszystkim szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić!
Agnieszka Nowińska

Daniel Pawłowski

Webdesign
Bardzo dobra Firma, rzetelna i szybka obsługa. Autentyczna pomoc i wybitne doradztwo. Rekomenduję.
Jadwiga Pyszkowska

Akademia Medycyny Paliatywnej

Marketing
Prowadzę gabinet psychiatryczny w Krakowie, dzięki firmie SeoHeroes terminarz spotkań jest u mnie zapełniony z wyprzedzeniem o jeden miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam je innym.
Natalia Buczek – Kurowska

Gabinet psychiatryczny

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o wizerunek firmy. Nasze działania opierają się w głównej mierze na pozycjonowaniu strony w sieci. Proces ten wymaga niezwykłej staranności i dokładności, bowiem jedynie wówczas jest w stanie przynieść oczekiwane rezultaty. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na odpowiednią optymalizację strony, tak aby uzyskała ona, jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Podejmując współpracę, klient otrzymuje usługę, opierającą się na obszernej liście założeń, które realizujemy w sposób profesjonalny.

Naszym głównym założeniem jest przystosowanie strony do wymogów Google. Rzetelnie przeprowadzone prace to gwarancja sukcesu firmy. Koncentrujemy nasze działania na marketingu, doradztwie, projektowaniu, tworzeniu contentu czy programowaniu. Współpraca z naszą agencją jest tym bardziej atrakcyjna, bowiem klient otrzymuje wszystkie najważniejsze dla jego firmy usługi w jednym miejscu.

Napisz do nas

Chciałbyś zacząć?

Niezwłocznie odpowiemy i udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi lub przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z doradcami SEOHeroes.

Agencja marketingowa Kraków – kompleksowa opieka

Współpracę opieramy na kilku krokach, które obejmują:

  • zapytanie ofertowe,
  • dyskusję,
  • ofertę współpracy,
  • podpisanie umowy,
  • działanie,
  • analizę i raport.

Kierując do nas zapytanie, klient przedstawia nam swoje oczekiwania wobec współpracy. Określone przez niego potrzeby, cele, możliwości budżetowe pozwalają nam na przygotowanie spersonalizowanej i indywidualnej oferty, doskonale dopasowanej do preferencji. Szczegółowa oferta przygotowana przez naszą agencję uwzględnia zakres planowanych prac, informacje o warunkach współpracy, koszt oraz plany, jakie będą realizowane.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu klient otrzymuje gwarancje wykonania usługi na najwyższym poziomie. Stały kontakt umożliwia nam informowanie klienta o prowadzonych działaniach. Po określonym czasie przesyłamy raport zawierający analizę efektów – jest on gwarantem ukazania realizacji założonych celów. Niezależnie od charakteru firmy, jesteśmy w stanie sprawić, aby przygotowana strategia marketingowa w pełni dostosowana była do potrzeb.