Agencja Marketingowa SEOHeroes
Kariera
Śledź oferty pracy i informacje, kogo obecnie poszukujemy. Nieustannie rozbudowujemy nasze zespół, więc jest duża szansa, że dołączysz do niego właśnie Ty! Znalazłeś stanowisko, które odpowiada Twojej specjalizacji? Wyślij mail przez formularz kontaktowy i załącz CV Trafi ono do naszego działu HR, który rozpatrzy zgłoszenie.

Zobacz oferty pracy

Razem twórzmy niesamowite rzeczy

Praca w agencji SEOHeroes, to nie tylko proste, lokalne projekty, ale również duże platformy e-Commerce, portale informacyjne czy strategię marketingowe dla nietypowych branż. Praca przy takich zadaniach, w świetnym i zgranym zespole, sprawia, że poniedziałek nie musi być najgorszym dniem tygodnia J

Dołącz do naszego zespołu
i pracuj przy ciekawych projektach!

Elastyczne
godziny pracy

Kawa i napoje

Zróżnicowane
projekty

Możliwość pracy
hybrydowej

Dbamy o zapewnienie naszym pracownikom wysokich standardów pracy. Jeśli zauważymy Twoje zaangażowanie i rzetelność w realizowanych zadaniach, to jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na lata.

Zobacz jak pracujemy
i co osiągnęliśmy
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę