Skuteczne strategie dla firm

Agencja interaktywna Łódź

Marketing internetowy to bardzo ważna część strategii budowania profesjonalnego wizerunku firmy w przestrzeni internetowej. Skutecznie prowadzone działania umożliwiają bowiem zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Jako agencja interaktywna Łódź oferujemy przygotowywanie, a następnie wdrażanie odpowiednich działań, które bezpośrednio przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu.

Skuteczny marketing internetowy

Kompleksowo zajmujemy się witrynami naszych klientów, bowiem tworzymy je od podstaw. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów, blogów czy innego typu portali. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dlatego też przygotowany przez nas projekt oraz jego szata graficzna są przyjazne dla użytkownika. Intuicyjne i bezproblemowe poruszanie się po stronie internetowej pozwala na szybkie wykonywania wszelkich czynności. Aby witryna lepiej widoczna była w sieci, zawierać powinna wartościowy content. Nasi specjaliści przygotowują zatem wysokiej jakości treść, która następnie odpowiednio umieszczana jest w obrębie witryny. Niezwykle ważne jest również starannie i dokładnie prowadzone pozycjonowanie, pozwala ono bowiem na umieszczenie strony internetowej na wysokiej pozycji w wyszukiwarce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja interaktywna Łódź – kompleksowe działania w sieci

Zajmujemy się również przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii reklamowych. Nietuzinkowe i oryginalne realizacje zachęcają potencjalnych klientów do zapoznania się z oferowanymi na stronie internetowej produktami lub usługami. Skupiamy swoją uwagę również na publikacji zachęcających treści tekstowych i graficznych w mediach społecznościowych. Facebook, Instagram oraz Twitter to obecnie bardzo ważne kanały komunikacyjne. Umożliwiają one firmie tworzenie interakcji z odbiorcami, które bezpośrednio przyczyniają się do pozyskania klientów.

Współpracę opieramy na wzajemnej zrozumieniu z klientem, nieustannie informując go o prowadzonych działaniach. Na każdym etapie realizacji widzi on jej efekty. Jednak są one widoczne również w dłuższej perspektywie czasowej, bowiem zależy nam na budowaniu głębokiej relacji. Oferujemy zatem kompleksową obsługę stron internetowych i skuteczny marketing internetowy. Dobieramy odpowiednie działania do charakteru firmy, tak aby przyniosły one spodziewane rezultaty. Spersonalizowana oferta jest w pełni dopasowana do potrzeb i preferencji klienta. Owocem naszej współpracy jest zatem zbudowanie profesjonalnego wizerunku firmy w sieci.

Zakres usług

Sprawdź jakie usługi oferujemy przy obsłudze 360

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813