Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Doświadczeni Programiści Prestashop

Specjaliści Prestashop - Agencja SEOHeroes

Szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci przy obsłudze i rozwoju strony internetowej, opartej o system CMS Prestashop? Nasi programiści z 10-letnim stażem posiadają szeroką wiedzę odnośnie tego systemu. Realizujemy każdy rodzaj projektu: tworzymy nowe strony, nanosimy poprawki, dedykowane moduły, funkcjonalności, integracje po API z zewnętrznymi systemami czy hurtowniami (XML). Borykasz się z innym problemem? Opisz nam go, a znajdziemy idealne rozwiązanie. Współpracuj z najlepszą Agencją Prestashop SEOHeroes.

Specjaliści Prestashop Specjaliści Prestashop

Krok po kroku

Agencja Prestashop - jak wygląda współpraca z programistami?

Krok 01

Kontakt mailowy z agencją Prestashop

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Stała współpraca ze specjalistami Prestashop

Otrzymujesz prywatnego opiekuna i panel do zarządzania projektami. Na bieżąco estymujemy i wykonujemy zlecone zadania na Twojej stronie. Masz stały wgląd do pozostałych w pakiecie godzin.

Krok 02

Rozliczenie pakietu programistycznego

Wybierz pakiet programistyczny, dzięki któremu otrzymasz wsparcie w zakresie określonej liczby godzin. Po rozliczeniu pakietu zaczynamy działać!

Krok 04

Dostęp do wszystkich działów - nie tylko programistów

Poza usługami programistycznymi potrzebujesz również wsparcia grafika, copywritera lub osób od marketingu? Zaproponujemy Ci atrakcyjne ceny z uwagi na współpracę pakietową.

0 +
Uruchomionych
stron firmowych
0 +
Obsługiwanych
sklepów Prestashop

Stawki za obsługę doświadczonego programistę, specjalistę Prestashop

180 zł netto


za godzinę

Zakup pojedynczej godziny programistycznej

875 zł netto


Pakiet 5 h

W tym pakiecie wychodzi: 175 zł netto / h

1720 zł netto


Pakiet 10 h

W tym pakiecie wychodzi: 172 zł netto / h

5100 zł netto


Pakiet 30 h

W tym pakiecie wychodzi: 170 zł netto / h

8350 zł netto


Pakiet 50 h

W tym pakiecie wychodzi: 167 zł netto / h

16 500 zł netto


Pakiet 100 h

W tym pakiecie wychodzi: 165 zł netto / h

25 600 zł netto


Pakiet 160 h

W tym pakiecie wychodzi: 160 zł netto / h

Agencja Prestashop – Doświadczenie naszych programistów

W naszej agencji będziesz miał okazję współpracować z programistami pracującymi z systemem Prestashop praktycznie od początku jego istnienia. Prestę znamy na wylot i jesteśmy w stanie wykonać do niej praktycznie każde wdrożenie programistyczne. Zarówno jeśli chodzi o dedykowane rozwiązania, kompleksowe realizacje sklepów, jak i integracje czy optymalizacje. Do każdego zleconego zadania zostaje przydzielony front-end, back-end lub full-stack developer w zależności od złożoności i typu wdrożenia. Nad całością prac czuwa Project Manage, tak więc możesz mieć pewność, że komunikacja będzie bardzo płynna, a realizacja zleceń sprawna.

W Agencji Prestashop SEOHeroes realizowaliśmy takie zadania jak: dedykowany moduł dla Prestashop do integracji z zewnętrznym systemem Marketplace, dedykowane konfiguratory produktów działające na zasadzie drag&drop, system sprzedaży produktów z wyliczeniem ceny na podstawie podanych wymiarów czy system do automatycznej wysyłki kodów kupowanych w sklepie (produkty elektroniczne + integracja z dostawcą e-kodów). Zaufaj doświadczonym specjalistom Prestashop i zapewnij swojej firmie najwyższy poziom obsługi.

Jak wygląda proces wdrożenia zadania przez specjalistę Prestashop?

Wszystkie zadania, które będziesz chciał zlecić dodajesz do panelu do zarządzania zadaniami Active Collab. Właśnie tam są one estymowane – szacunkowy czas wdrożenia. Jeśli otrzymamy akceptację, to specjalista Prestashop przystępuje do pracy:

 • W pierwszej kolejności (jeśli jesteś nowym klientem) Twój sklep przenoszony jest na serwer roboczy (duplikat). Oczywiście wyłączamy jego indeksowanie. Wersja ta posłuży programistom Prestashop jako środowisko testowe / robocze. Właśnie tam będziesz weryfikował, czy wykonana przez naszą agencję praca jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami.
 • Dla projektu zakładamy GIT, dzięki któremu do projektu możemy bez problemu wdrożyć większy zespół i sprawnie kontrolować prace.
 • Programista podejmując realizacje wykonuje wdrożenie lokalnie. Gdy rozwiązanie jest gotowe, to przenosi je na serwer roboczy.
 • Link i informacje o wdrożeniu są do Ciebie wysyłane do weryfikacji.
 • Jeśli nie będziesz miał zastrzeżeń do programista Prestashop przeniesienie zmiany na Twoją domenę. Jeśli natomiast zgłosisz poprawki, to zostaną one niezwłocznie naniesione.
 • Po przeniesieniu poinformujemy Cię o zakończeniu prac i odejmiemy czas pracy specjalisty z wykupionego pakietu.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją Prestashop

  Kilka słów o naszej Agencji Prestashop

  System Prestashop to jeden z popularniejszych systemów CMS dla e-Commerce w Polsce. Dlatego też nasza agencja w pierwszej kolejności zbudowała profesjonalny zespół doświadczonych programistów, którzy będą w stanie obsłużyć naszych partnerów. Zadbaliśmy o najwyższej klasy specjalistów Prestashop, ponieważ jednym z założeń naszej firmy jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług na rynku.

  Do tej pory pracowaliśmy głównie z polskimi klientami, ale od 2020 roku aktywnie wychodzimy na rynki zagraniczne. Naszym celem jest zbudowanie globalnej agencji Prestashop, do której będzie mogła zgłosić się każda firma na całym świecie, aby otrzymać profesjonalną pomoc specjalistów. Obecnie poza rynkiem polskim swoje usługi świadczymy m.in. w: krajak niemieckojęzycznych, USA, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich, Portugalii, Włoszech, Hiszpanii i Francji.

  Współpraca globalna rozwija naszych programistów Prestashop o nowe doświadczenia

  Współpraca globalna pozwala poznać wiele rynków, jeszcze głębiej poznać system Prestashop, trzymać aklung informacje i nowinki technologiczne, które poźniej przekładamy na wdrożenia dla naszych partnerów. Szeroka perspektywa pozwala nam obserwować, jakie funkcjonalności działają na jakich rynkach, jakie rozwiązania rozwijają się w innych krajach i można je wdrożyć szybciej w Polsce (zanim będą mieli je wszyscy). Jeśli przekonuje Cię takie podejście, to zapraszamy do kontaktu – współpracuj z doświadczonymi programistami, specjalistami w Agencji Prestashop SEOHeroes.

  Planujesz uruchomić sklep internetowy? Dlaczego warto go stworzyć w naszej agencji Prestashop?

  Zakres naszych działań to nie tylko obsługa programistyczna klientów, którzy już teraz posiadają swój sklep oparty o system Prestashop. Drugim sektorem naszych usług są kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych. Dlatego też jeśli planujesz uruchomić sprzedaż internetową, to koniecznie skontaktuj się z naszą agencją Prestashop. Opowiemy Ci więcej o współpracy i o tym, jakie korzyści osiągniesz korzystając z naszych usług.

  Stworzyliśmy firmowe procedury oparte o wdrożenia na systemie Prestashop, które pozwalają tworzyć projekty bardziej kompletne. System Presta nie jest idealny, o czym wiemy dzięki naszemu doświadczeniu. My natomiast chcemy utrzymywać wysokie standardy, a co za tym idzie przy realizacji sklepu internetowego robimy więcej niż inni w standardzie. Mowa tu o takich rzeczach jak całkowita modyfikacja struktury linków na przyjazną pozycjonowaniu czy stworzeniu unikalnych szablonów mailowych zgodnych z identyfikacją wizualną firmy. Jeśli chciałbyś zbudować dopracowany projekt sklepu na długie lata, a nieco wyższa cena nie stanowi dla Ciebie problemu, to napisz do naszych specjalistów Prestashop – przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, kompleksową wycenę wdrożenia.

  Agencja Prestashop – współpracuj z najlepszymi programistami na rynku

  Nie czekaj! Zapewnij sobie pełne wsparcie już dziś. Napisz do nas, opisz swoje oczekiwania, zweryfikuj naszą ofertę, a jeśli będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, to rozpoczniemy działania. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

  Ocena Agencji Prestashop:  Wynosi 5 gwiazdek na 52 dodanych ocen