Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Jak odpowiednio używać loga?

Księga znaku

Logo jest istotnym elementem identyfikacyjnym firmy. Nieumiejętne jego umieszczenie spowodować może jednak wiele szkód, psując tym samym wizerunek marki. Księga znaku umożliwia pełną kontrolę nad odpowiednim wykorzystaniem logo.

Księga znaku powstała w momencie projektowania unikalnej identyfikacji graficznej, ukazuje znaczenie logo oraz jego możliwości publikacyjne. Zawarte w księdze informacje pomagają w późniejszym umieszczaniu logotypu w elementach reklamowych. Opierają się one na dopuszczalnych barwach, konfiguracjach czy wielkości pola ochronnego znaku.

Księga znaku Księga znaku

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Projekt księgi znaku

500 zł netto

Czas realizacji: do 5 dni

Korzyści posiadania księgi znaku

Obecnie reklamy umieszczane są na każdej możliwej powierzchni. Chciałbyś zareklamować swoją markę np. na autobusach miejskich w Krakowie? Koszt takiej realizacji to 2310 zł netto miesięcznie, 4884 zł netto na 3 miesiące, 8250 zł netto na 6 miesięcy oraz 13200 zł na 12 miesięcy. Sumy te dotyczą wyłącznie ekspozycji reklamy, do nich doliczyć należy dodatkowy koszt zaplanowania oraz projektu. Wyobraź sobie sytuacje, że logo zostało nieumiejętnie zaprezentowane w nieodpowiedniej konfiguracji – wówczas przekaz okazać się może nieczytelny.

Księga znaku umożliwia uniknięcie nieprzyjemnych trudności tego typu. Doskonale ukazuje możliwości logo, dzięki czemu otrzymujesz pewność odnośnie ostatecznego wyglądu logo na obszarze reklamowym.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją

    Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.