Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Zapraszamy do współpracy z naszym działem kreatywnym

Projektowanie plakatów

Czy wiesz jak powinien wyglądać profesjonalny plakat, aby nie został scrollowany w gąszczu internetowych ogłoszeń? Czym powinien charakteryzować się poster, przeznaczony do reklamy outdoorowej? Odpowiedź nie jest oczywista? Nie szkodzi.

Projektowanie plakatów Projektowanie plakatów

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Zapytanie ofertowe

Napisz do nas, opisz swoją działalność i informację czego potrzebujesz od naszego zespołu. Niezwłocznie przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Krok 03

Wykonanie projektu

Gdy mamy już wszystkie informacje, to przygotowujemy projekt i wysyłamy Ci go do akceptacji. Możesz odrzucić naszą propozycję, zgłosić poprawki lub w pełni zaakceptować.

Krok 02

Wywiad

Po akceptacji oferty i rozliczeniu płatności przeprowadzimy z Tobą wywiad. Dzięki temu łatwiej będzie nam spełnić w 100% Twoje oczekiwania.

Krok 04

Przekazanie projektu

Gdy projekt jest zaakceptowany, to eksportujemy go do różnych formatów i wersji kolorystycznych, a kolejno wysyłamy pliki gotowe do użycia.

0 +
Wykonanych
projektów
0 +
Projektów
logotypów

Projektowanie plakatów

Skuteczne, przykuwające uwagę projekty

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a całą resztą zajmiemy się my… Z pełnym zaangażowaniem zbudujemy efektywny przekaz, który zainicjuje dialog z potencjalnym odbiorcą. To jedna z naczelnych zasad, której nie można pominąć podczas kreacji – mamy tego pełną świadomość. Schematyczne, pozbawione energii, mało oryginalne plakaty odchodzą do lamusa na rzecz naszych propozycji. Zatem –  jeśli szukasz wizjonerskich i błyskotliwych rozwiązań, postaw na nasze nieograniczone i niczym nieskrępowanie możliwości kreowania twórczych projektów. Przekonaj się na własne oczy, że kompleksowa propozycja plakatu spod skrzydeł załogi Heroes Group to dopieszczone pod każdym kątem działanie bez wkradającej się niepostrzeżenie rutyny.

1 plakat

800 zł netto


Plakat reklamowy

Czas realizacji: do 4 dni

2 plakaty

1000 zł netto


Plakat reklamowy

Czas realizacji: do 5 dni

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją