Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Teksty na zamówienie

Treści na stronę

Tworzysz nową stronę firmową i potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu treści? A może chciałbyś odświeżyć lub dodać nowy content? Zapraszamy do współpracy – zamów teksty na stronę właśnie u nas.

Treści na stronę Treści na stronę

Jak wygląda współpraca?

Krok po kroku

Krok 01

Skontaktuj się z nami

Opisz nam dokładnie przedmiot Twojego zamówienia.

Krok 03

Korekta treści

Przygotowane teksty przechodzą weryfikację korektora, aby zapewnić klientowi jak najwyższą jakość.

Krok 02

Rozliczenie i realizacja

Nasi doradcy przedstawią Ci ofertę, a w momencie akceptacji rozliczamy kwotę i rozpoczynamy prace.

Krok 04

Przekazanie materiałów

Gdy wszystko mamy gotowe i sprawdzone, teksty są przesyłane do naszego partnera.

0
Copywriterów
w zespole
0 +
Napisanych
artykułów

Za znaki

30 zł netto


1000 znaków

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Za słowa

75 zł netto


za 300 słów

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Za słowa

110 zł netto


za 500 słów

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Teksty na stronę na zamówienie

Ludzie nie przepadają za czytaniem zbyt długich tekstów na stronie. Zdecydowanie bardziej preferują przekazanie informacji w formie graficznej. Niestety przeciwieństwem do odbiorców strony są roboty Google, które z kolei premiują strony, na których znajduje się wiele treści. Zatem trzeba znaleźć pewien kompromis, a także starać się przygotować treści w możliwie ciekawy i merytoryczny sposób.

Jeśli nie posiadasz czasu na samodzielne uzupełnienie strony treścią, to możemy to zrobić to za Ciebie. Wystarczy, że napiszesz do nas, opiszesz swoje zlecenie, my przedstawimy Ci kosztorys i w przypadku akceptacji stawki zrealizujemy zlecenie.

Każdy zainteresowany tematem pozycjonowania stron słyszał, że sporą rolę w uzyskaniu wysokiej widoczności w wyszukiwarce Google odgrywa treść na stronie internetowej. Warto wiedzieć, że równie ważne co posiadanie unikalnej treści na stronie, jest jej odpowiednie napisanie / zoptymalizowanie pod SEO. Na czym polega napisanie tekstu na stronę zoptymalizowanego pod pozycjonowanie ? W tekście należy użyć wielu odmian słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować daną podstronę, zachować odpowiednie natężenie słów kluczowych, przygotować treść tematyczną, podzielić ją na części i dodać nagłówki Hx. Korzystając z naszych usług w cenie otrzymasz nie tylko merytoryczny tekst, ale również będzie on od razu zoptymalizowany pod pozycjonowanie.

Chciałbyś przygotować teksty, które pomogą Ci zwiększyć widoczność w wyszukiwarce Google? Jednak nie wiesz pod jakie słowa kluczowe dostosować swoje podstrony, aby było to opłacalne i skuteczne? Zamów u nas teksty, a frazy dobierzemy dla Ciebie zupełnie bezpłatnie !

Wiele specjalistów SEO zapomina, że teksty na strony klientów piszą nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla ludzi. Efektem tego jest to, że klient otrzymuje mało spójne i logiczne teksty, w których upchnięto na siłę słowa kluczowe. Nasz zespół stara się włożyć w przygotowanie tekstów jak najwięcej kreatywności, aby teksty nie nie tylko były skuteczne przy pozycjonowaniu, ale również ciekawe dla czytelników i niebanalne.

Teksty na stronę na zamówienie – skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, aby otrzymać szczegółową wycenę.

Zrób pierwszy krok

Rozpocznij współpracę z naszą agencją

    Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.