Teksty na zamówienie

Treści na stronę

Tworzysz nową stronę firmową i potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu treści? A może chciałbyś odświeżyć lub dodać nowy content? Zapraszamy do współpracy – zamów teksty na stronę właśnie u nas.

01

Zapytanie ofertowe

02

Opracowanie treści

03

Poprawki korektora

04

Przekazanie treści

Teksty na stronę na zamówienie

Ludzie nie przepadają za czytaniem zbyt długich tekstów na stronie. Zdecydowanie bardziej preferują przekazanie informacji w formie graficznej. Niestety przeciwieństwem do odbiorców strony są roboty Google, które z kolei premiują strony, na których znajduje się wiele treści. Zatem trzeba znaleźć pewien kompromis, a także starać się przygotować treści w możliwie ciekawy i merytoryczny sposób.

Jeśli nie posiadasz czasu na samodzielne uzupełnienie strony treścią, to możemy to zrobić to za Ciebie. Wystarczy, że napiszesz do nas, opiszesz swoje zlecenie, my przedstawimy Ci kosztorys i w przypadku akceptacji stawki zrealizujemy zlecenie.

Każdy zainteresowany tematem pozycjonowania stron słyszał, że sporą rolę w uzyskaniu wysokiej widoczności w wyszukiwarce Google odgrywa treść na stronie internetowej. Warto wiedzieć, że równie ważne co posiadanie unikalnej treści na stronie, jest jej odpowiednie napisanie / zoptymalizowanie pod SEO. Na czym polega napisanie tekstu na stronę zoptymalizowanego pod pozycjonowanie ? W tekście należy użyć wielu odmian słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować daną podstronę, zachować odpowiednie natężenie słów kluczowych, przygotować treść tematyczną, podzielić ją na części i dodać nagłówki Hx. Korzystając z naszych usług w cenie otrzymasz nie tylko merytoryczny tekst, ale również będzie on od razu zoptymalizowany pod pozycjonowanie.

Wybierz model
Rozliczenia.

Możemy rozliczać się za znaki lub opracować tekst o konkretnej długości podanej w słowach. To ty decydujesz, jaka forma rozliczenia Ci odpowiada.

30zł netto / 1000 znaków

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Czas realizacji: indywidualny
75zł netto / 300 słów

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Czas realizacji: indywidualny
110zł netto / 500 słów

Dostarczenie sformatowanych materiałów tekstowych gotowych do wstawienia

Czas realizacji: indywidualny

Chciałbyś przygotować teksty, które pomogą Ci zwiększyć widoczność w wyszukiwarce Google? Jednak nie wiesz pod jakie słowa kluczowe dostosować swoje podstrony, aby było to opłacalne i skuteczne? Zamów u nas teksty, a frazy dobierzemy dla Ciebie zupełnie bezpłatnie !

Wiele specjalistów SEO zapomina, że teksty na strony klientów piszą nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla ludzi. Efektem tego jest to, że klient otrzymuje mało spójne i logiczne teksty, w których upchnięto na siłę słowa kluczowe. Nasz zespół stara się włożyć w przygotowanie tekstów jak najwięcej kreatywności, aby teksty nie nie tylko były skuteczne przy pozycjonowaniu, ale również ciekawe dla czytelników i niebanalne.

Teksty na stronę na zamówienie – skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, aby otrzymać szczegółową wycenę.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813