Kreatywne i skuteczne

Tworzenie stron Kielce

Współcześnie działająca firma doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest obecność w przestrzeni internetowej. Strona internetowa umożliwia profesjonalne budowanie wizerunku marki w sieci. Oferujemy tworzenie stron Kielce w pełni przystosowanych dla użytkowników.

Strona firmowa gwarancją sukcesu firmy

Firma pozyskiwać może Klientów w zróżnicowany sposób. Jednym z czynników, który bezpośrednio wpływa na osiągnięcie wysokich zysków, jest witryna marki. Stanowi ona wizytówkę wśród innych działających w obrębie Internetu podmiotów. Tworzymy projekty, które nie tylko wyróżniają się wśród konkurencji, ale przede wszystkim pozwalają na jej zdominowanie. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować nowoczesny portal zgodny z zasadami UX.

Nasze możliwości są nieograniczone, dlatego też zajmujemy się tworzeniem stron firmowych, blogów, sklepów internetowych oraz innego typu witryn. Niezależnie od trudności realizacji spełnimy wszelkie oczekiwania. Strona internetowa powinna być łatwa w obsłudze. Użytkownik odwiedzający portal znaleźć musi w jego obrębie wszystkie interesujące go informacje. W momencie natrafienia na trudności istniałoby ryzyko opuszczenia witryny i zwrócenia się w stronę konkurencji. Dlatego tak ważny jest przejrzysty oraz przyjazny dla użytkownika interfejs.

 

 

Tworzenie stron Kielce – funkcjonalna witryna

Dbamy o stworzenie miejsca, które spełniać będzie swoje podstawowe funkcje. Bardzo ważne jest dla nas połączenie funkcjonalności z estetyką wykonania. Realizujemy projekty wysokiej jakości o niebanalnych i oryginalnych szablonach. Indywidualnie podchodzimy do każdej współpracy, gwarantując Klientom spersonalizowaną oraz dopasowaną do potrzeb stronę internetową.

Zanim przystąpimy do działania, dogłębnie zapoznajemy się z rodzajem prowadzonej działalności. Znajomość oferowanych usług lub produktów pozwala nam na zastosowanie rozwiązań, które trafią do właściwego grona odbiorców. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o nowinki technologiczne i stale monitorujemy panujące trendy. Witryna przez nas zaprojektowana jest w pełni bezpieczna zarówno dla firmy, jak i odwiedzających ją użytkowników. Niezależnie od możliwości finansowych, każda marka znajdzie dopasowaną do swoich potrzeb ofertę. Oferujemy bowiem kilka pakietów, różniących się ceną oraz zawartością. Dodatkowo zapewniamy późniejszą opiekę oraz wsparcie w zakresie prowadzenia witryny – w momencie pojawienia się jakiegokolwiek problemu natychmiast naprawimy usterkę.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować stronę firmową w naszej agencji SEOHeroes.pl

Strona oparta o profesjonalny szablon WordPress.

od 3000 zł netto
Czas realizacji: 15 dni

Dedykowana strona internetowa podpięta pod system WordPress.

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Optymalizacja SEO

2

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

3

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

Instrukcja obsługi panelu

4

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

Stałe wsparcie

5

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

6

W naszej ofercie znajduje się także: pozycjonowanie stron, kampanie płatne, prowadzenie social media, tworzenie treści oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu!

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813