Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Marketing Szeptany
Buzz Marketing

Wykorzystaj marketing szeptany, aby zwiększyć świadomość swojej marki, swoich produktów, aby pozyskać nowych klientów i wesprzeć działania SEO.

Szeptanka
Zaczynajmy
#Content Marketing
Daj o sobie znać na forach tematycznych i portalach

Wykorzystaj marketing szeptany
i zwiększ świadomość swojej marki

Każdy z nas w którymś momencie swojego życia odegrał dla kogoś pewną rolę marketingową. Kiedy na przykład zachwycamy się nową restauracją i polecamy ją znajomym albo rozemocjonowanym głosem mówimy o najnowszym filmie, który zobaczyliśmy w kinie, prawdopodobnie zupełnie nieumyślnie stajemy się kanałami bardzo skutecznej reklamy. Firmy odnoszą bowiem ogromne korzyści, gdy ludzie mówią swobodnie i w sposób pozytywny o ich produkcie czy usłudze. Z Twoją firmą może być podobnie. Wykorzystując opiniotwórczą siłę Buzz marketingu, czyli marketingu szeptanego, możemy zapewnić Twojej marce jeszcze większą widoczność i pomóc Ci zbudować relacje z klientami oparte na zaufaniu. Dzięki wpisom w różnego rodzaju dyskusjach prowadzonych w Internecie mamy szansę na rozmowę z potencjalnymi klientami, do których wcale nie jest tak łatwo dotrzeć na drodze bardziej tradycyjnych kampanii reklamowych. Bardzo wielu internautów podejmuje decyzje w sprawie kupna produktu na podstawie opinii innych ludzi. Nam zależy na tym, żeby opinia ta była i żeby była dobra.

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Analiza potrzeb

  Ustalenie potrzeb klienta

  W zależności od potrzeb klienta realizujemy usługę marketingu szeptanego przyjmując różnorodne strategie: szybką, zmasowaną promocję, długofalowe działania lub ograniczona budżetem i możliwościami (usługi lokalne) promocja. Dlatego też przy bezpłatnej wycenie opowiedz nam, jakie sa Twoje cele i na jaką skalę, a my przygotujemy Ci konkretną strategię.

  01.
 • Realizacja marketingu szeptanego

  Walczymy, aby było o Tobie głośno

  Gdy już ustaliliśmy konkretną strategię i natężenie wpisów na forach i portalach, to przystępujemy do realizacji. Nasi specjaliści rozpisują sobie harmonogram publikacji i zgodnie z nim promują Twoją firmę. Wpisy o Twojej działalności dodajemy wyłącznie w powiązanych tematach, a gdy takich nie ma, to wcześniej sami budujemy dyskusje na temat konkretnej usługi / produktu, aby później odesłać użytkowników na Twoją stronę.

  02.
 • Raport

  Zobacz gdzie o Tobie wspomnieliśmy

  Wraz z zamknięciem budżetu lub w ramach miesięcznego raportu przesyłamy Ci rozpiskę z linkami do miejsc, gdzie pojawiły się notki o Twojej działalności lub Twoich produktach.

  03.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena marketingu szeptanego

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę marketingu szeptanego

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij