Skuteczne platformy e-Commerce

Tworzenie stron Zielona Góra

Przestrzeń internetowa daje nieograniczone możliwości. Każda firma powinna posiadać stronę internetową, która umożliwi jej budowanie profesjonalnego wizerunku w sieci. Świadoma rezygnacja z firmowej witryny wiąże się bezpośrednio ze zdominowaniem przez konkurencję. Oferujemy tworzenie stron Zielona Góra, łatwych w obsłudze i przyjaznych dla użytkowników.

Zwiększ widoczność firmy w sieci

Zwiększanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu w sieci. Strategia marketingowa powinna być realizowana sumiennie i dokładnie. Jednak aby móc rozpocząć realizację działań promocyjnych, konieczne jest posiadanie strony internetowej. Zajmujemy się tworzeniem witryn firmowych, sklepów internetowych, blogów oraz różnego typu portali. Przygotowujemy projekty w pełni zgodne z zasadami UX. Doskonale znamy zachowania użytkowników, dlatego też jesteśmy w stanie maksymalnie dopasować stronę do potrzeb i preferencji potencjalnych klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, witryna jest zatem przejrzysta, a poruszanie się po niej bezproblemowe. Użytkownik odwiedzający stronę, oczekuje łatwego interfejsu – w sytuacji, gdy natrafiłby na jakiekolwiek trudności, istniałoby ryzyko, iż opuściłby witrynę i zwrócił się w stronę konkurencji. Dbamy o maksymalne zabezpieczenie tworzonych przez nas stron, zarówno w odniesieniu do użytkowników, jak i właścicieli marki.

Pełna opieka nad witryną

Niezależnie od trudności realizacji, jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu. Współpracujemy z firmami ze zróżnicowanych branż, dlatego też doskonale znamy realia każdego z sektorów. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i monitorujemy pojawiające się na rynku nowinki. Znajomość trendów pozwala nam na stworzenie witryny idealnej pod każdym względem. W naszych projektach łączymy funkcjonalne rozwiązania z estetyką wykonania. Istotną rolę odgrywa wysokiej jakości content, który powinien być odpowiednio rozmieszczony na stronie. Bezpośrednio wpływa on na osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Oprócz stworzenia strony internetowej oferujemy późniejszą pomoc w jej obsłudze. W momencie pojawienia się jakiejkolwiek trudności nasi specjaliści w ekspresowym tempie usuną usterkę. Znając możliwości finansowe firm, szczególnie tych początkujących, dysponujemy kilkoma pakietami do wyboru. Wystarczy zdecydować się na którąś opcję, a my przystąpimy do właściwego działania.

01

Indywidualna wycena

02

Brief + Projekt Strony

03

Zakodowanie i podpięcie pod system CMS

04

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Nasz
Cennik.

Zobacz za ile możesz zaprojektować sklep internetowy w naszej agencji SEOHeroes.pl

Sklep oparty o profesjonalny szablon Prestashop.

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 25 dni

Dedykowany sklep internetowy podpięty pod system Prestashop.

 

od 18 000 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

2-lata gwarancji

1

Na każdą realizację strony internetowej udzielamy jednej z najdłuższych na rynku – 2-letniej gwarancji.

 

Dodanie 10 przykładowych produktów

2

Dodamy pierwsze produkty, abyś na ich podstawie mógł dodawać pełen asortyment.

Podpięcie dostaw i płatności

3

Na etapie budowy sklepu internetowego podepniemy metody płatności i formy dostawy, aby Twoja platforma była gotowa do sprzedaży.

Optymalizacja SEO

4

Na etapie budowy strony zadbamy o to, aby Twoja strona była gotowa do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

5

Do strony wdrożymy dodatkowe zabezpieczenia, które uchronią Cię przed integracją osób trzecich.

 

Instrukcja obsługi panelu

6

Po zakończeniu realizacji przeniesiemy stronę na serwer i domenę i dostarczymy Ci instrukcję obsługi panelu w formacie PDF.

 

Stałe wsparcie

7

Masz z czymś problem? Nie wiesz jak dokonać zmian na stronie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

 

Możliwoścć dalszej współpracy

8

Po zakończeniu realizacji strony klient może dalej z nami współpracować w zakresie jej rozwoju, projektowania materiałów firmowych i reklamowych czy działaniach e-Marketingowych (SEO / SEM / Social itd.).

 

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813